• pegasus'un yeni uçuş puanı sisteminin adı. tl ve anlaşılır bir puan sistemi varken şimdi kalabalık rakamlar sözkonusu.
  • nasıl kullanılacağı konusunda hiçbir detayın verilmediği yeni pegasus puan sistemi. bilet alırken de baktım eskisi gibi "uçuş puanı kullan" gibi bir seçenek çıkmıyor.
  • bir uygulama. şam'a giderseniz, sistem güncellenerek şampuan oluyor. yok, rica ederim siz zahmet buyurmayın; ben kendimi imha ederim.

(bkz: dad jokes)
  • pegasus plus 'ın yeni hali. anladığım kadarıyla var olan puan/tl yi bol puan adı verilen bol haneli sisteme çevirmişler. yeni sisteme eski şifrenin başına 00 ekleyerek girebiliyormuşuz. ayrıca uçuş ararken sağda tl-bolpuan dönüştürme butonu var. (490 tl istanbul - amsterdam uçuşu 20.000.00 bolpuan kadar mesela) *
  • 1 tl kaç bolpuan ediyor bunun açıklamasını yapacak varsa sevinirim.
  • 1tl'nin ederinin net olarak belli olmadığı sistemdir.
  • tl gibi basit para biriktirilken saçma saçma bolpuan getirmek nedir? basit yapsanıza şu tasarımınızı. yeni uygulamayı da beğenmedim hiç. eskisi gayet sadeydi. bolpuan kaç tl ediyor müşteriyi ayriyeten niye yoruyorsunuz ki?
  • eski sistemde 85-90 tl civarı olan puanım ile yaklaşık 120 tl tutarında indirim aldığım sistem.

not: tek uçuş için
  • 31 aralıkta puanların sıfırlanacağına dair mail aldığım sistem. 591 bol puanım varmış ben de birşey var sandım biletlere baktım, en dandik yere 1650 bol puan... yav yörü git.
  • pegasus'un yarrak gibi puan sistemidir. alabileceğiniz en ucuz bilet için o puanı biriktirene kadar puanlarınız çoktan silinmiş olur. sonuç olarak babayı alırsınız.*
hesabın var mı? giriş yap