şükela:  tümü | bugün
 • bir kaya tirmanisi malzemesi, emniyet almak icin kullanilir.
 • ing. rulo
 • *crossbow kullanmış herkesin bildiği üzere "kısa ve kalın ok". ayrıca nedense çağrıştırdı:

  (bkz: usain bolt)
 • disney' in bolt adlı köpeğin maceralarını konu alan yepyeni animasyon filmi. bolt' u john travolta seslendiriyor. tanıtım filmi için:

  http://www.sinemaestro.com/…sk=view&id=463&itemid=1
 • seslendirenler arasında john travolta nın da olduğu 21 kasım 2008 de abd de vizyona girecek olan animasyon filmi.... "bolt" adlı bir köpeğin kahramanlıkları anlatılıyor.
 • metacafe'deki clibini izleyerekten şimdiden yaptığım yorum: "süfer lan!"

  rhino'nun oyuncaklarını ve bilumum eşyalarını sabırsızlıkla bekliyoruz.
 • türkiye'de dün gösterime giren yeni disney animasyonu. ilk bakışta bir pixar animasyonu gibi gözükmesine karşın tamamen walt disney animation studios ürünüymüş kendisi. ancak pixar'dan john lasseter abimiz de executive producer olarak kadroda bulunuyormuş. ben şahsen fragmanını ilk izlediğimde pixar'ın sanmıştım, çünkü aradaki teknik farkları vs. fark edebilecek birikimim yok. lakin dün filmi izlediğimde fikir süper olmasına karşın filmin mükemmel olmamasıyla pixar olmadığına iyice inandım. dikkat edin film kötü demiyorum, hatta film çok iyi ve çok eğlenceliydi bence. ama dediğim gibi, mükemmel değildi. pixar beni öyle bir alıştırdı ki her şeyin kusursuz olmasına, naynti nayn pörsent* olunca bir ukala gibi burun kıvırıyorum sevgili okur. ama izleyin yani bak şimdi ben öyle dedim diye şey yapmayın lan. mümkünse real d izleyin hatta, on numara oluyor.

  edit: ulan john lasseter zaten hem pixar hemi de disney animasyon stüdyolarında chief creative director imiş.
  #14690856
 • konu olarak the truman showu az cok andıran walt disneyin animasyon filmi. real d izlemesi oldukca keyifli.
 • yeğenimle izlediğim ilk film olması bakımından özel diğer bakımlardan sıradan bir holivut animasyonu.
  aslında bu tür yapımlarda benim eleştirilerimi dikkate almayınız zira ne holivut yapımları ile ne animasyonlarla alakası olmayan biri olaraktan sadece 8 yaşındaki yeğeni mutlu etmek adına katlanılan bir çileydi aslında.
  ayrıca filmde işlenen "medya" olgusu hafta sonu işten güçten uzaklaşıp kafa dağıtma hevesimin de içine etmiştir.
  yine de sevgi barış kardeşlik cesaret özgüven şu bu mesajları vermesi bakımından çocuklara izlettirilebilir.
  ah bir de ilk kez bu tarz bir filme gittiğim için salonun üçte ikisi çocuklarla doluydu ve film boyunca "şşşt, susun" uyarıları olmaksızın her yaştan çocuğun film boyunca konuşup durması da benim açımdan enteresan bir deneyimdi.

hesabın var mı? giriş yap