• bu akşam eve geç geldik ve yemek yoktu. migrosta 19,95'ten 16,95'e düşmüştü, mantı delisi bir insan olarak şans vermek istedim. gün içinde önce migroskopta görüp daha sonra sitesine bakınca güven verdi, alıp deneyelim dedim dondurulmuş mantı almaktansa.

600gr mantı 16,95. içi gayet dolgundu, üçgen mantı aldım ben. yaş mantıydı, yaklaşık bir aylık raf ömrü belirtmişler.

çok beğendim şiddetle tavsiye ederim. dolu dolu 3 tabak çıktı biz iki kişiyiz yarına da kaldı. insani ölçülerde rahat 4-5 tabak çıkar. lezzeti ev mantısı tadına çok ama çok yakın hatta direkt ev mantısı. içi de hamuru da çok lezzetliydi. indirimdeyke 2-3 paket alıp dondurucuya atmayı planlıyorum. özetle mantı sevene tavsiye ederim.
  • yenecek en iyi nokta yörem mantıdır. bu durum tartışmaya kapalıdır.
  • buna güzel diyen hayatında mantı yememiş, hatta şöyle söyliyeyim, herhangi bir market mantısı alın, %100 etli olduğu söylenen bu mantının içindekinden daha fazla et var ve muhtemelen daha lezzetlidir. bohça mantıları da kafam kadar. bu yaptığım açıklamalar mantı-ye için.
  • sadece migrosta satılan mantı-ye marka mantı, yaparsak mantı deneyimlerimizi paylaşırım

http://www.mantiye.com.tr/
  • piyasada satılan en iyi mantı bu. iç malzemesi ve hamuru şahane.
  • şu an pişiyor. ben de sonucu aktaracağım
    ekleme: ev yapımı gibi hiç farkı yok gayet taze. alınız pişiriniz.
    marka mantı ye bolu mantısı migrosta görüp aldım.
hesabın var mı? giriş yap