şükela:  tümü | bugün
 • yol kenarında anne ve yavru iki ayının insan suretinde yamyamlarca vurulması.
  bulunmaları için destek olalım.

  kaynak
 • "bolu gerede, insanlık nerede" sözünün haklılığını ispatlamış olay.
 • eminin seçim sonuçlarını açık ara akp almıştır.

  başka da sözüm yok hakim bey.
 • bir aileyi katletmiş ruh hastası orospu çocuklarının o hak etmedikleri bedenlerinin kurşunlarla dolması ümidiyle...
 • allahın kahretmesi gereken yaratıkların eseri. ha allah kahreder mi bilmem? ama benim kendisinden ricam o yaratıklara gereken cezayı vermesi. vermeyeceğini biliyorum, ancak bir umut. o vermezse devlet versin, peki devlet kaldı mı? buna gelene kadar.

  terbiyem el verse analarından girer bacılarından çıkar bir tur da babasında zaman geçiririm. ama terbiyem de el vermiyor.

  allah sana da böyle bir evlat acısı vermeyi nasip etsin. her nefesinde ciğerinden kan gelsin. aha işte elimden gelen bu.
 • edit 2: aha çıktı ne olduğu ortaya. hayvanat bahçesi reklamı yapmak için bilerek kendileri vurmuşlar. doldurup orda sergileyeceklermiş. söylemiştim bu işte bir iş var diye.

  tam bir çarpıtma örneği haber. post ya da av için vurmuş olsalar ayıyı niye yolda bıraksınlar? belli ki saldırıya uğramışlar ve ayı tarafından yenmemek, kendilerini savunmak için ayılara ateş edip kaçmışlar. talihsiz bir durum ama sanki zevk için öldürmüşler gibi göstermek çok yanlış.

  edit: mesaj geldi, yavrulardan da mı korkmuşlar diye. mümkün. çünkü şöyle düşünmek lazım:
  o zaman ayıları neden yolda öylece bırakıp yollarına devam etmişler? av için ya da zevk için yapmış olsalar postlarını yüzmeleri gerekmez miydi? karşına ayı çıktıysa ve tüfeğin varsa kaç seçeneğin var?
 • memleketteki insanlardan bir kez daha tiksinmemi sağlayan aşağılık canlılardır. yetişkin bir ayı katlini de anlamam mümkün değil, başlarım fındık beyinlerinizdeki "av spordur" algınıza! doğal yaşam alanına girip kendi halinde gezinirken belki yiyecek ararken sinsice tuzak kurduğun zavallının bu "spordan?" haberi dahi yokken, günahsızın "ölümüne" yapılan bir katliama spor demek için gerçekten mal olmak lazım.

  hele de o ayı bir anne, yanındaki iki yavrusu var, nasıl kıyarsın ona allahın belası pislik. geberesice! hasta ruhunu asla anlayamam ama hadi ona kıydın, tek başlarına yaşama şansları olamasa da, mini mini yavrulara vurmak için elin tetiğe nasıl gitti şerefsiz?

  daha çok saydırasım var ama cinsiyetçi ve hayvana hakaret içerikli olmayan küfür bulmakta zorlanıyorum bu yüzden bitiriyorum!

  kökünüz kurusun!
 • çok sinir bozucu bir haber.

  kış uykusuna asıl bu orospu çocukluğunu yapanlar yatsa da bir süre onlardan hiç haber almasak.

  umarım bir gün dünyaya ayılar hükmeder de görürsünüz amınakkkoduklarım!
 • malûm katillerin sağda solda bu katliamı övünerek anlattıklarına eminim.

  ispanya'da hayvanlar "insan olmayan vatandaş statüsü"nde kabul ediliyor. hayvanlara uygulanan şiddete aynen insanlara uygulanmış gibi yaptırım uygulanıyor. ne kadar uzak dursada darısı ülkemizin başına.
 • anne ayı vuranları parçalasaydı daha az üzülürdüm. ya da hiç üzülmezdim. hatta sevinirdim. insanları sikeyim.