şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ismail yk'nın beklenen albümünün (kim bekliyorsa artık) official site'ı sanırım. albümün adı bombabomba olacak herhalde, 3 mayısta çıkıyormuş. sağda solda çalmaya başlar, çok acı çekecez.

  edit: mazoşistçe bir keyif alıyorum aslında.
 • sanırım albümün tam adı da www.bombabomba.com olacak hatta aynı isimli bir şarkı da olacak ama daha fazla araştırmaya korkuyorum. http://www.avrupamuzik.com/ gerekli bilgileri vermiş:

  "ismail yk’dan yilin albümü geliyor !!!

  2004 yılında çıkardığı ilk solo albümü şappur şuppur ile müzik piyasasında fırtınalar estiren ve 950.000 satış grafiği ile bir çok ödül alan ismail yk’nın 2. albümü çok kısa bir süre sonra avrupa müzik etiketiyle müzik marketlerdeki yerini almaya hazırlanıyor.

  şappur şuppur albümüyle bir çok ödül alan, dünya da ilk defa oyuncağı yapılan sanatçı olan ve ilköğretim 4.sınıf ders kitaplarına bile konu olan ismail yk bu albümüyle de oldukça iddialı .

  bu yaz herkes yine ismail yk’nın slow şarkılarıyla ağlayıp, hareketli şarkılarıyla coşacak

  genç sanatçı oldukça heyecanlı olduğunu söylerken albümüyle ilgili sorulara ise bekleyin ve görün sürpriz olsun diyor. ismail yk 2006 yazına bomba gibi şarkılarıyla damgasını vuracak "
 • dun gece radyoda duydugum "webcam'ini acti, bir hareket yapti" gibi sozlerle baslayan, suh sesli bir bayanin nakaratinda "90 60 90 fizigim var" seklinde mal beyaninda bulundugu, urkutucu sarki. ismail yk yine cosmus, sacmalamis.
 • az önce sözlük sayesinde haberdar olduğum ve sadece sözlüğe hizmet amacıyla şarkıyı indirip saçma sözlerini buraya yazmaya karar verdiğim, tek olarak şarkıyı bulamayıp full albümünü indiriyim bari dediğim ama tam indirmeye başlayacakken 70 mb'lık dosya boyutunu görüp irkilmeme ve pencereyi kapatmama sebebiyet vermiş, "yuh amına koyayım sözlüğe hizmet de bi yere kadar..." dedirten ismail yk hedesi.
 • ismail yk'nın elinde patlayacak albüm...

  edit: vazgeçtim. patlar mı patlamaz mı bilemem ama albümün kafadan 3-4 şarkısını beğenmeye başladım...
 • değişime uğramış web sitesi. arkadaşlık/çöpçatanlık sitesine dönmüş. beklediğimize değmiş*. yalnız, bana ismail_yk ve ismail_oç nicki vermedi. talep çok demek ki, kapılmış önceden.
 • aklazarar yeni ismail yk albümü
  ve bu albüme adını veren şarkısı
 • bugün d&r raflarinda görüp , göz atip irkildigim , aptalla$tıgım albümün $arkı listesi $öyledir:

  1- bombabomba.com
  2- allah belanı versin (((( ne??? nasıl yani?? !!!!!! )))))
  3- $ekerim
  4- git hadi git
  5- cicilerini
  6- eskisi gibi
  7- istemiyorum seni
  8- gıcık $ey (amman) (((((nefis))))
  9- bu $arkının sözleri yok ((((pek güzel))))
  10- of ne parça bu ((((yaratıcılığa bak sen..)))))
  11- seviyorum (((((maalesef sevgimiz kar$ılıklı degil)))))
  12- hap gibi içerim (((((hap atmadan bu albüm çıkmaz zaten)))))
  13- oley (((((oley bitiyo galiba)))))
  14- allah belanı versin (versiyon ii) ((((($aka di mi bu? bu basilan ciddi bir albüm değil yani di mi?)))))
  15- bombabomba.com (versiyon ii) ((((((patlayacagim bomba gibi $erefsizim!!!! ))))))
  16- albüm özetleri

  sevgili halkım yalvarırım titre ve kendine gel ! sen bu yozluga bu basitlige bu ticari kaygıya layık değilsin ! $eklinde haykırarak mesaj vermek istememe sebep olan albumdur maalesef ki..
  yurtseven karde$ler siz bir zamanlar dünyada barı$ ve karde$lik olsun gibi harika sözlere sahip $arkılar yapmı$ çok sevimli , sempati duydugumuz müzisyen bir aileydiniz ne oldu size yahu???? neden kolaya kaçtınız yahu?