• 4 farklı malt kullanılarak yapılmış %5.3 alkollü efes'in yeni birası.

görsel
  • filtre edilmemiş ale biraların ortak özelliği olan çifte kavrulmuş maltın koyu rengi ve tok tadının yanı sıra kaliteli bir şerbetçiotuyla birleşimi sonucu güzel bir lezzet ortaya çıkmışmewruewh buraya kadar ciddiyetle okuduğunuz için teşekkürler. bira işte, marketten aldım, iki tanesi iyi gitti şu sıcakta...
  • ale olmadığına iddiaya girebileceğim kadar lager bir bira. şerbetçi otu da bok afedersin. en azından tuborg amber çıkarıp dürüstçe ale yazmamıştı. sana puanım 6 kanka.
  • gara guzu red ale'den ürküp aylar sonra çıkarılmıştır.
  • rengi ve belki köpüğü hariç her şeyiyle berbat bir bira.
    bırak ale'i, pilsenden beter su gibi bir gövdesi, rezil bir aroması var. nasıl bu kadar kötü yapabilmişler şaşırdım.
    gara guzu red ale gayet iyiydi, pancar aroması filan hissediliyordu, enteresan bir biraydı.
    efes red ale da en azından buna göre idare eder.
    olmamış bomonti.
  • ale dışında her şeye benzeyen vasat ötesi bira.
  • içtikten sonra cayır cayır midemi yakan olmamış demeyi üzülerek söylediğim bomonti'nin yeni birasıdır.

tuborg amber'e devam...
  • bira değildir. ne olduğuna henüz karar veremedim ama kesinlikle bira değildir. yoklukta gusta bile içmiş biri olarak söylüyorum bunu.
  • son zamanlarda içtiğim en iyi bira. aroması harika. kırmızı etle içilmesini şiddetle tavsiye ediyorum. bir kaç kadeh viski üstüne harika cila oluyor. bomonti sevmezdim, son zamanlarda bundan başka bira içemez oldum.
  • basima birsey gelmeycekse söylemek isterim ki seve seve ictigim biradir. birasever bir insan olarak tercihlerim arasina girmistir.
hesabın var mı? giriş yap