• insana kendisini yalnız hissettiren grup. ulan yıllardır hastasıyım, her gün sıkılmadan dinliyorum. benim gibi seven birisine rastlamadım bugüne kadar. benim gibi seven birisini geçtim hadi, samimi olduğum dostlarım dışında oturup bone thugs muhabbeti etmedim kimseyle. samimi olduğum dostlarımı da zaten ben alıştırdım bu merete. sokağa çıkıp duvarlara mı yazayım "bone thugs n harmony dinliyosan 053..." bu mudur?

o değil de fena oluyorum aga topluluk bi yerde "sen kimi dinliyosun?" sorusu sorulunca. ama inatla "bone thugs n harmony" diyorum, uzaylı görmüş gibi bakıyolar suratıma.

sonuç olarak bone thugs n harmony iyidir, dinleyin, dinleyenlerle muhabbet edin. hatta subjektif olarak grup elemanları arasındaki beğeni sıralamamı yazayım; krayzie bone > bizzy bone > layzie bone > flesh n bone > wish bone. (gerçi bizzy tam olarak grupta mı değil mi belli değil ama olsun).

diyeceğim odur ki; bone 4 life!
  • zamanlarinin cok otesinde sarkilar yaptiklarini bugunku maymunlari gordukce daha iyi anliyoruz...

bu adamlar cok fenaydi ya. bogazini dugumluyorlar insanin...
  • g-funk denince akla gelmesi gerekenlerden. hayatımın soundtrack'i olmuş durumda şu sıralar.
    (bkz: #22267768) taksim'de barda duman falan dinleyen adamların "ne dinliyosun?" sorusuna cevap olarak verilirse, insana kendini yalnız hissettirebilir, ama tabii ki yalnız değilsiniz, rahat olun.
  • ecstasy adli sarkilari dinlenmeli, ardindan da slowed versiyonunun mutlaka tadina bakilmalidir. dinleyen kisinin kanindaki muhteviyata gore enteresan etkilere gark edebilir bunyeyi, ozellikle de yavaslatilmis hali.

burda var bak: http://www.youtube.com/…ta98i19qlyc&feature=related

edit: link ölmüş, yenisi dünyaya gelene kadar eskisinin naaşı burada duracak.
  • midwest tarz rapin tartışmasız kralı olan grup. parçalarında sesin ahenk unsuruna önem verdiklerinden, yani dümdüz sesle değil de mümkün olduğunca farklı ses tonlarını kullanarak söylediklerinden her tarz müzik dinleyen insan rahatça dinleyebilir. ilk zamanlarda biraz hızlı gelebilir söyledikleri ama sonradan alışırsınız bırakamazsınız. bi de öyle projelerde filan yer almazlar, cool takılırlar, sallamazlar. mesela tech n9ne - worldwide choppers parçasına ceza bile dahil olmuşken bu 5 (beş) adama ya teklif götürülmemiştir ki böyle bi şey olacağını sanmıyorum, ya da girmemişlerdir projeye. mesela rapçilere saran travis barker'ın midwest'e yönelik olan let's go parçasında da yer almamışlardır. daha anlatacak çok şey var da sonraya saklıyorum...
  • ürettikleri müzikler 2018 itibariyle hala dinleniyor. ürettikleri zamanın ötesinde şarkılar yapmış gruptur.

en sevdiğim şarkıları, 2pac ile yaptıkları thug luv ve biggie ile yaptıkları notorius thug şarkılarıdır. evet,ironik..
  • bir kaç sene önceki albumleri acayip güzel, son zamanlarda eskiyi aratan "ne dinliyosun?" sorusuna cevap olarak verdiim duo'nun ikincisi.*
  • zamanının çok ötesinde adamlar topluluğu.

bir müzik yap, 30 yıl dinlensin ve hatta zamansız olsun. bu tarz adamlardan olmak inanılmaz olsa gerek.
  • verzuz'ta 3-6 mafia'yı paketullah eden goat rap grubu.

uzun zamandır izlediğim en taşaklı eventti.
  • bütün albümlerini sıkılmadan baştan sona dinleyebildiğim nefis grup ..

şimdiye kadar çıkmış albümleri :

creepin on ah come up
    east 1999 eternal
    art of war
    "the collection" vol. i
    btnhresurrection
    the collection: volume two
    thug world order

bir de bu albümlerin dışında pek bilinmedik bir albüm olan faces of death vardır ki tadından yenmez.
hesabın var mı? giriş yap