şükela:  tümü | bugün
  • www isimli tfc klanında bulunan eleman , yardıma koşar , iyidir , güzeldir.
  • iyi insandır
    düsünür , bazen konusmaz , okur , arastirir, geyik yapar, kilit rol oynar
  • ayrıca world of warcraft'ta da quest ile alınabilen bir macetir.
  • (bkz: 5 kasım)
    (bkz: 1984)
  • transformers filminde gördüğümde heyecanlandım birden. "aha lan aha bonecrusher bak bu" diye. her ne kadar nickimi ondan esinlenmesem de, nedense kanım kaynadı.
    dc++ serverlarında çizgi roman / çizgi film serverlarında takıldığımdan, ordaki herkes bana "nickini transformers'taki bonecrusher'dan mı aldın, bonecrusher fanatiğimisin" diye sorular sormakta. karşılık olarak transformers fanatiği olduğumu, ama nicki seçerken hiç aklıma ordaki bonecrusher'ın gelmediğini söylemekteyim.
    durup düşününce, türkçe çizgi filmde hiç "bonkıraşır" lafının geçtiğini bile hatırlamadığımı farkettim.
    aslında halen yayınlanıyor olsa, bir açıp tekrar izlesek.

bu arada, evet, traktör değilim ben.
  • bonecrusher, force protection firmasının solidworks programı kullanarak dizayn ettigi buffalo isimli mayın temizleme aracının, dreamworks tarafından, dijital ortama aktarilmasi ile transformers filminde hayat bulmuştur. gerçek hayattaki buffalo isimli araç ile birebir benzeşmektedir. ayrıntılı bilgi için: http://www.solidworks.com/…iewrelease.html?prid=462 sitesi ziyaret edilebilinir.
  • eşcinsellerin haklarını desteklemesine rağmen homofobik olarak yaftalanan, "doğada eşcinsellik vardır" demesine rağmen aksiyle itham edilen vatandaş.
  • selam sabah vermeden, lanlı ve mal gibi kelimelerle sovmeye calisan ergen arkadasimiz sanirim. arkadas bile diyemiyorum cunku bazi hobilerimizden biri ortak ve boyle ailesinden biriymis gibi her istedigini soyleyemezsin ve saygisizlik yapamazsin.
  • kendisi sıradan herkese attığı kopyala yapıştır mesajıyla günüme ışık tutmuştur. kopyala yapıştır konusunda çok başarılıdır. tam bir celal şengör fanıdır. beni akıl mahkemesinde yargılamış, hemen de suçlu bulmuştur. sonra da kopyala yapıştır yaparak konuyu açıklığa kavuşturmuştur. keşke okusaydın be yazımı. ya da okuduğumuzu anladık mı diye bir danışsaydık.