şükela:  tümü | bugün
82 entry daha
  • şirin, kafa dağıtmaya yarayan, sıkmayan bir mini dizi, kesinlikle devamı gelmeli.

çok içten ve samimi olduğunu düşündüğüm birçok detay vardı. ilk açtığımda ne izliyorum ben ya acaba dedim ama sonrasında gayet de içinde hissettiren bir akışı vardı, rahatsız etmiyordu.

hoştu, bir daha izler miyim sanmam ancak vakit kaybı olduğunu düşünmüyorum zira çok da güzel iki parça kazandırdı bana.
  • bitirdikten sonra bu neydi şimdi dediğim dizideki cafe kadar başarısız bir dizi. elinde bütçe olan dizi yapar hale gelmiş keşke gidip bir yardım vakfına falan bağışlasalardı. fleabag’e benzetenlerin allah cezasını diyorum ya. (bkz: fleabok)
  • az önce 15 saniyelik tanıtımına denk gelip "fleabag değil mi ya bu?" diye düşündüğüm ve hemen akabinde yurdum dizi/film yaratıcılarının özgünlükle sınavına içlenip hayıflandığım blutv şeysi. çakması mıdır bilemiyorum izlemeden de bilemem elbette ve fakat 15 saniyelik tanıtımda bu hissi yaratmak tercihi, fikir kovalarken yapılmışın tutmuşun izinden gitmenin abartıldığına delalet bence. haliyle bir işe çakma demek ve izlememek için bence bu kadarı yeter artar bile. izlemem ben onu, yapmayın, beni ellemeyin, bir fikri böyle kovalamayın, sizi phoebe waller-bridge kovalasın!