şükela:  tümü | bugün
 • heyecanla sınıf içindeki özdeyişlerini sözlükte* de okumayı beklediğimiz yazar
 • hayatını eğitime adamıştır.
 • vatani gorevine hazırlanan azim ve irade ornegi eski degil eskimeyen dost...
 • ushanka seven sahsiyet
 • ortak noktamız (.....) hakkında kendisi için bir şeyler yapmak istediğimdir. ama söyleyemem :/
 • farklı portallarda farklı üsluplarla konuşabiliyorum ki bununla. bununla dediysem kendisini yeni modelim olarak seçtim. bilinsin yani. filte kahve sevdası olan yazardır da kendisi.

  ayrıca sorarım bankerim neden benim püskevitim yok?
 • bir söylentiye göre mezun olduğu üniversitenin spor merkezine taşınmış, orada yaşamakta olan suser.
 • ekşi'nin iki mecrasında paylaştıklarıyla kendisine hayran bıraktı beni. sporla bu kadar yoğun uğraşanları genelde biraz daha iq yoksunu, tommiks teksas okuyanlar gibi görme eğilimdeyizdir ama bu önyargım zaten çok önceden kırılmıştı. hele bir de sporla, fitness ile, body ile uğraşan başka dostları da tanıyınca, bu benzetmelerin kıskançlıktan dolayı yapıldığına iyice ikna olmuştum.

  o nedenle bu hayranlık şöyle böyle değil. şu yazıyı yazan adam, başka biridir: (bkz: #18901434)

  sporla ilgileniyor, kendine bakıyor, esprili, duygusal, kimi yazılarında olduğu gibi lafını esirgemeden küfrünü de edebiliyor...

  seni almış ya da alacak olan yaşadı, bunu bilir bunu söylerim. allah yolunu açık etsin, sağlıktan, huzurdan, kazançtan geri koymasın ağam.
 • 10 yıldır kendisini tanırım. car junkie olarak adlandırılabilir bir şahsiyettir. (bkz: manda kasa 1980 merso) ve (bkz: momo direksiyonlu beyaz doğan) ayrıca kendisi (bkz: body building freak) olarakda adlandırılabilinir. bunların dışında bir zamanlar (bkz: akvaryum sevdalıları derneği) üyesiydi... boksörlük ile ilgili olarak kendisinin boksörlüğü kendisini savunamayanlara ve bokstan anlamayanlara yöneliktir (bkz: sana ve bana); amatör maçlarda eline vermişlerdir. eskiden cumaları kaçırmaz ve agzına alkol ve sigara sürmezdi boş vakitlerinde ocakta çay içerek ve atsız ata'nın kitaplarını okuyarak değerlendirirdi. hakan taşıyan yakın arkadaşı idi... derslerine çalışmaz idi haşarı ve haytanın tekiydi... sonra çok değişti.... alkol,ac/dc,ahlaken zayıflık,tavuk ve yumurta yetiştiriciliği,master ve doktora çalışmaları,das kapital,elvis presley hayranlığı,alpay hayranlığı,anason yetiştiriciliği v.b. hayatını hobilerine adamış ve genç yaşta emekli olabilmeyi başarmıştır. bugune kadar yayınlanmış 2 adet kitabı vardır. (hukuksal doktrinler tarihi - ankebut yayınları basım yılı 1975 ve emekli ikramiyesi - kırık testi yayınları - basım yılı:2007)

hesabın var mı? giriş yap