şükela:  tümü | bugün
  • uygulama üzerinden kampanyalara kayıt olabileceğinize dair sms atarlar.size özel şu şu fırsat var derler flaş ile kayıt olursun ama o da ne hiç birşey olmamış gibi hayat devam eder.
    henüz kampanyalara kayıt olayını beceremeyen uygulama ilerde ne olur bilmem.
  • uygulama üzerinden kampanyalara kayıt almış gibi yapan, istenilen alışveriş tutarını harcamanıza rağmen verdiği hediye bonusu kartınıza yüklemeyen kıvırcık saçlı banka.
  • uygulama üzerinden kayıt alarak, gerekli şartları dikkatli okuyup da yerine getirdiğinizde bonusları çıtır çıtır yatan banka.
    hatta migros sanalmarket bonusları yatmış harcayınız efendim.

not: hayırlı forumlar.
  • garanti'nin teknolojiyi güzel kullanmasına bir örnek. müşterilerinin ilgisini iyi çekebilirse, inanılmaz güzel datalar çıkar bu uygulamadan. iş ortaklarıyla masaya oturduğunda eli daha da güçlü olur.
  • 50 kuruş yada 3-5 lira için ruhunu kampanyalar peşinde koşarken bulabilirsin bu da öyle bir program. 10 lira veriyim benden uzak olsun hepsi.
  • kampanyaya katılmak için sms gönderme çilesinden kurtaran uygulama. şimdiye kadar kampanyalara katılmak için sms göndermeye üşenen biri olarak bu uygulama sayesinde fazlasıyla bonus biriktirmeyi başardım.
  • nfc ile temassiz ödeme özelliği cok rahat şekilde kullanılabilen ve kampanyaları rahatlıkla takip edebildiğim uygulama.
  • son reklamini izleyince beynimden vurulmusa döndüğüm sacma sapan garanti bankasi ürünü. reklami yapanlar hadi onlari da geçtim reklami onaylayan garanti bankasinin görevlileri de mi ekonomik şiddet diye bişey duymadilar acaba. kadinlarin bu kadar asagilanmasini kabul edemiyorum. azicik akıl ya .... reklamin linkini koyuyorum bi de siz izleyin ancak önce kadina yönelik şiddet ne demek ekonomik siddet nedir bi arastiriverin bi zahmet

https://youtu.be/zwcylw8ohfs
  • çok ağır çalışan sisteme sahip garanti bankasının çıkarmış olduğu kampanyaları takip etme platformu.

şöyle ki; dün garanti bankasından bonus flaş n11.com kampanyasına katıldım. hala katılımın geçerlilik sonucunu beklemekteyim. beklemekten ürün almıyorum inat ettim.

fakat burada acayip tongaya düşme açığı var.
    --- spoiler ---

şöyle: şimdi siz kampanyaya katıldınız ya. aslında bir de kampanyanın bekleme süreci var. o süreçten önce katıldım diye alış veriş yaparsanız bonus kazanamazsanız.
    --- spoiler ---

garanti bankasi gibi teknolojiye önem veren bir işletmenin böyle ağır işlem sahibi olması kötü bir imaj.

düzeltme: ekleme

2.düzeltme: kendileri tarafıma ulaşmış ve bilgi vermiştir. başvuru yapıldığı zaman sistem n11.com'dan açık bir şekilde (provizyon) olarak bekliyor ve sizin alış veriş yapmanızı bekliyor sistem.

fakat; "işlem beklemede" uyarısını insanlar kendi sisteminizdeki provizyon hatasıymış izlenimi durumunda algılayabilir.

bu durumda da mesajların aktif geri bildirim tarafından büyük rol oynadığını belirtmek isterim ki, bunu sorduğumda: mesajlarda bazen aksaklık durumu yaşanılıyor dendi.

en azından "tebrikler n11.com" kampanyanız işleme alınmış olup şu şu tutarda alış veriş yaptığınız zaman şu şu tarihte geçerli olmak üzere bonusunuzu kullanabilirsiniz" rahatlığını yaşamak ister insan.

yarın alışveriş yaptığımda böyle bir durum söz konusu mu değil mi tastik edeceğim.

ama yine de kendilerine hızlı geri dönüş yaptıkları için teşekkür ettiğim ve tercih ettiğim garanti bankası uygulaması.

düzeltme: 3 alış veriş yaptım ve 50 tl bonus kazandım. ''işlem beklemede'' yazısını yerine ''tebrikler 50 tl bonus kazandınız'' yazısını görünce mutlu oldum.

ama dediğim gibi işlem beklemede yazısını benim gibi yanlış anlayan bir çok insan çıkabilir.
  • kredi kartı limitinden ayrı olarak, kredi kartı harcamaları müşteri tarafından belirlenen bir limite ulaşınca bildirim gönderen uygulama.

çok uzun zamandır, "yok mu bunun yolu yahu" diyordum, sık sık kontrol etmekten bezdim açıkçası. henüz açtım bildirim özelliğini, limitimi de belirledim. bakalım ne olacak...