şükela:  tümü | bugün
  • kart aidatı ve hesap işletim ücreti almayarak bonus bütün imkanlarından faydalanmanıza olanak sağlayan kart. yalnız 25 yaşından büyükler için geçerli değil.

onlar için aynı özelliklere sahip olan kart ise: bonus felixi
  • kart aidatı olmayan kart.

peki ya hesap işletim ücreti filan alacaklar mı? bütünüyle kuşkudayım. sırf bu sebeple vadesiz hesap bile açmadım henüz.
  • garantinin kart aidatı ve hesap işletim ücreti almadığı karttır. 25 yaş ve altı içindir.

ayrıca yeni kampanyası ile burger king, sbarro, arby's vb. mağazalarda %50 bonus veriyor.
  • (bkz: garanti bankası/#47172545)

çok açık konuşuyorum başvurmayın amk bu karta. ciddi diyorum bu sabah psikolojimi bozdu, abartmıyorum bakın psikolojimi bozdu, aşağılandığımı hissettim, tamam derim ki burada ailecek hiç bağımız yok, bankayla hiç çalışmıyoruz, bende öğrenci olarak başvurdum ve ret yedim, eyvallah derim, kendi kartım var ödemelerimin ne olduğunu zaten banka sisteminde görüyorsun eeeyyyy garanti, babamın ayrıca 2 kartı var ve kartın sürekli aktif olduğunu %100 başarılı olmasa da %70 75 lerde ödemelerinin düzenli olduğunu uyarı gelmediğini de görüyorsun bana ret veriyorsun sikimsonik 500 tl limit için.

ciddi diyorum başvurmayın aileniz trilyoner değilse, başvurmayın insan aşağılandığını hissediyor.

ulan bu kart gururumla oynadı resmen. ret vermek nedir ya? lan sen kimsin lan 500 tl için insanın psikolojisini bozuyorsun? vereceğin 500 tl limitli kart la... birde burada ailecek 2 tane karta sahibiz, hatta bonus gold da geldi, onu iptal ettik. üniversiteye başladığımızda sağolsun iş bankası elimizden tuttu işte üniversiteli kart ile, sayesinde birçok ihtiyacımızı giderdik, vefa borcumuz olarak da vadelide hesap da tutuyorum, evin faturalarını da otomatik bağladım, senin şu zengin züppesi aradığın kartına muhtaç değiliz.

o 2 kartı aralık da iptal etmezsem ağzıma sıçsınlar.

gidin işte üniversiteli'ye başvurun, hiç değilse müşterisi olmasa bile ailenden kart veriyorlar, 50 tane şey sormuyorlar, zaten 500 tl limit var, kişi borcunu ödemese bile ne kadar sorun çıkabilir ki? adam 500 liralık borcu geciktirdi diye ailesi hapse mi sokacak adamı? absürt şeyler işte. adamlara helal olsun, değerlerini daha iyi anladım amk, hakikaten düşündüm de şu 4 yıllık öğrenciliğimde olmasa çok şey kaybederdim, tamam aşırı kampanyası yok öyle ama kıyafet olsun, yemek olsun, alışverişler vs bir çok şeyde elimizden tuttu lan.

edit: iptal ettim.
  • #42108398 nolu entryde bahsedilen sıkıntının aynısını yaşamama sebep olan garanti bankası kredi kartı.

(bkz: dakka bir gol bir)

kartı alalı henüz bir hafta oldu. 26.01.15 tarihinde incirli ömür plaza burger king restoranından 39 lira tutarında alışveriş yaptım,ancak sonradan öğrendiğime göre vergi levhasında burgerking yazmıyorsa %50 bonus kampanyası geçerli olmuyormuş. sanırım biz bankaya göre uzayda falan yemek yedik. mh'ye telefonda orasının burger king olduğunu ısrarla söylememe rağmen kayıt açarken bile bana affa tafra yaptı. madem bir kampanya yapıyorsunuz doğru düzgün olsun dimi. ben bu kartı bunun için çıkardıysam sizin de sözünüzün arkasında durmanız gerek. umarım mağduriyet bir şekilde giderilir.
  • burgerking kampanyası konusunda tüketiciyi yanıltan kredi kartı. 1 mart 2015 günü, burger king gaziosmanpaşa şubesinden 32 liralık alışverişimi, bonus genç kartımla yaptım. kampanya gereği bu alışverişimin 16 lirası bana iade edilmesi gerekirken, edilmediğini fark ettim. garanti bankasına yapmış olduğum başvuru sonucunda bana, alışverişin garanti bankasına ait olmayan bir pos cihazından yapıldığını ve kampanyanın uygulanamayacağını cevabını vermişler. (ha bir de şaka gibi kampanya şartlarını belirtmişler.) kampanya şartlarında; burger kinglerden yapacağın alışverişlerde diyor... gittiğim burgerin bankayla anlaşmalı olup olmadığı, hangi posu kullandığı benim problemim değil, garantinin problemidir sonuçta. anlaşman yoksa yap. bunu vaad ediyorsan her burgerde şartları sağlamak zorundasın. ney sonuçta bankadan, kartımdan soğudum, böyle yapacaksanız yapmayın milleti kandırmayın. parasında değilim ama yani kandırılmak hiç hoş değil.
  • öğrenciler için en uygun kredi kartı. garanti'yi savunacağım gelmezdi aklıma ama öyle.

mezun olduktan sonra 4 yıldır kullandığım iş'te üniversiteli maximum kart'a dönüşüp bana yol, su ve elektrik olarak gireceğinden kartın yenilemesini yapmadım. bende bonus genç'e başvurdum ve kartı kullanmaya başladım.

şimdi yüksek lisans'a başladığımdan ve garanti'den pek hazzetmediğimden kartı iptal edip tekrar iş'te üniversiteli'ye başvurdum. bankanın cevabı ise 1 sene önce kartı yenilemediğimden yeni bir kart vermeyecekleri. koca banka sevgili tribi yapıyor.

bu sefer yapı kredi'ye gittim, play card için. başvurular vs yapıldı bankanın verdiği cevap şu: okulunuz 2 yıllık olduğundan olumlu cevap veremiyoruz. şube'deki arkadaşa ve müşteri hizmetlerine '' 4 yıllık yüksek lisans mı var amuğagoyim'' diye serzeniş etmelerim de işe yaramadı.

alayına sövüp dün akşam tekrar bonus genç'e başvurdum ve sabahında kart onaylandı. diğer kart çeşitleri ne durumdadır bilmiyorum ama öğrenci durumunda olanlar için en temiz karttır.
  • öğrencilerin kesinlikle uzak durması gereken kredi kartı.

diyelim son ödeme tarihiniz ayın 10'u ve beş gün geciktirdiniz. sizi sms, email ve direkt arama yoluyla resmen taciz ediyorlar. buna uyarı diyemeyeceğim, ben ödemiyorum yüzsüzüm de bu banka benden daha yüzsüz. ulan her gün her gün yeter artık.

sevgili öğrenci kardeşlerim kart hakkında kim ne demiş diye buraya bakabilirsiniz. size tavsiyem kesinlikle uzak durun. bakın alternatif olarak işte üniversiteli var. üç ay boyunca hiçbir şey ödemeyin, kardeş senin de bana borcun vardı ne oldu, diyen yok. kimse sizi bulduğu her yerden taciz etmeye çalışmıyor.
  • yıllık aidatı olmadığı için tercih ettiğim kredi kartı.
  • kimsenin başvurmaya tenezzül bile etmemesini tavsiye ettiğim kredi kartı. şerefsizler, kyk'dan kredi alan yurtta kalan çocuğa bunu verdiler benim annemi referans aldılar, annemde de platinum kart var he ona rağmen vermediler. altı üstü 400 liralık kart lan bu, para bende ama kyk'lı adama veriyorlar ki ödeyemezse üzerine çokecekleri bi şeyleri olsun. iş'te üniversiteliye başvurun ertesi gün kabul oldu böyle adiliklerle uğraşmayın.