şükela:  tümü | bugün soru sor
  • garanti bankası'nın bonus card serisine dahil ettiği bonus premium'dan sonra gelen şimdilik en üst seviyedeki kartı. diğer bonus kartlar arasında en çok bonus kazandırıldığı belirtilmiş durumda ve ayrıca american express desteği ile birlikte geliyor.

(bkz: http://www.bonus.com.tr/…artcesitleri/bonusplatinum)
  • amex olması sebebiyle kullanıcıların bonus platinum cardları ile birlikte bonus premium cardlarını da beraberinde taşıması öneriliyor.
  • sadece garantinin anlaşmalı olduğu noktalarda kullanılması dolayısıyla yurtiçinde pek te bir numarası olmayan yurtdısına cıkınca belki bir işe yarar diye sandıgım amex li bonus. yanlız garanti subelerindeki kuyrukmatike bunu sokup numara alınca sırada bekleyen herkesi direk solluyorsunuz, saatlerdir bekleyen insanların sinirli bakışlarına maruz kalabiliyorsunuz.
  • bonus kredi kartı borçlarını zamanında ödeyen kişilere, garanti bankasının işgüzar müşteri temsilcilerinin müşterinin iznini almadan gönderdiği ve 27 şubat 2009 itibariyle senelik kart ücretinin 60 lira olduğu en üst seviye kredi kartı.
    diğer bonus kartlara nazaran 2 kat bonus kazandırmaktaymış.*
  • telefonla fatura ödemek istendiğinde bir boka yaramayan kart. 16 haneli kredi kartı numaranızı girin dediğinde 15 haneyle piç gibi kalıyor insan. *
    foo sağ olsun editi: sonuna 0 ekleyerek 16'ya tamamlanabiliyormuş.
  • priority pass disinda numarasi yok gibi.
  • eskiden sadece garanti pos cihazlarında çalışırken artık her türlü cihazda çalışan kart. bir de premium müşterilere kart yenileme vesilesiyle gönderiyorlar galiba. yoksa benim ne işim var platinum'la, premium'la...

bana göre, bir kart 6 taksit yapıyorsa işini yapıyordur arkadaş.
  • burger king'in kazı bakiyim kampanyasında audi kazanacağım diye löp löp götürdüğüm hamburgerler yüzünden binlerce kez kredi kartını kullandığım ve küresel ekonomik krizi benim sayemde atlattığına inandığım garanti bankası'nın, "afferin olum. ödemelerini de zamanında ve eksiksiz yapıyorsun. al sana benden lüks bir hediye" diye adresime yolladığı tuzak. audi'yi kazandım mı? hayır.. hamburgerler yüzünden kocaman bir göbeğim oldu mu? evet.. neye yarar artık platinum, gold vs. ? elde var sıfır.
  • tırt.

yutdışı alışverişlerinizde 4 taksidi 2'ye indirmiş bulunmakta.. üstelik iç ve dış hatlardaki lounge'lar kart sahipleri için ücretsizken, şu anda 18€.

en iyi iki avantajı buydu, onlardan da kar yapmaya çalışınca, olmadı.
  • an itibariyle 97 tl yıllık ücreti bulunan ve her seferinde arayıp parayı geri aldığım kredi kartıdır. ekstra hizmetlerinin hiçbirini de kullanmıyorum zaten, taksit yapsın yeter. ayrıca düzenli de ödemiyordum ama yine de gönderdiler.