şükela:  tümü | bugün
  • bitcoin faucetlerinden bir başkası. captchayı doldurmak yeterli. her 15 dk'da bir satoshinizi kazanabilirsiniz. maksimum 5000 satoshi veriyor. ayrıca biriken satoshinizin yüzde 5'ini hergün hesabınıza ekliyor. sayfada bulunan reklamlar şimdilik rahatsız edici değil. ileride ne olur bilmem.
    referanslı
    referanssız
  • yukarıdaki bağlantıya tıklayıp üye olanların entryi yazan kurnazlara para kazandıracağı site. milleti kendi referansınızla üye etmeye çalışıyorsunuz açık açık söyleyin bari. linkin sonunda eşşek kadar referans numalaranız var amına koim ne antipatik insanlarsınız ya.
  • üye olarak her 15 dakikada bir 10 ila 30 arası satoshi kazanabilirsiniz. satoshiler otomatik olarak coinpot.co adresinde birikiyor.
    refli link
    anket doldurarak, uygulama yükleyerek kısa süre içerisinde 750 ila 30bin satoshi kazanılabiliyor. aynı hesapta btc biriktirebileceğiniz diğer siteler de şunlar;
    bitfun
    moonbit

bu sitelerden kazanılan btcler tek hesapta toplandığı için çekim süreci kolaylaşıyor ve süresi de kısalıyor.
  • bitfun.co ile birlikte piyasadaki türevlerine oranla daha fazla free satoshi kazandıran faucet. 15 dakika bekleyip claim yapmak yerine biraz daha bekleyip epey birikince kazanmak zaman tassarrufu. tek yapmanız gereken captcha doğrulamak. sonrasında kendiliğinden hesabınıza aktarılıyor zaten.

refli link
  • içerisinde oyunlarla zaman geçirilebilecek, belli aralıklarla ziyaret edilerek bitcoin kazanabileceğiniz site. şu da benim referans linkim.
  • coinpot.co faucet cüzdanını kullanan sitelerin en çok satoshi (1 btc = 100,000,000 satoshi'ye denk geliyor) kazandıranı. 15 dakikada bir ortalama bonus'u almayı tercih ederseniz 10 satoshi kazanıyorsunuz, risk alırım derseniz tek seferde 5000 satoshi kazanmanız da mümkün, ama bunu denediğimde 6-7 satoshi kazandığım için ben vazgeçtim. son 72 saatte kazandığınız satoshi'nin %5'i kadar da günlük bonus veriyor. ofiste internet erişimi olup gün içinde bol bol tıklayabilen insanlar için güzel kazanç getirebilir.

en büyük artısı coinpot kullanması, çünkü bu sitenin yanında şu an için 5 tane daha günlük crypto coin toplayabileceğiniz site aynı cüzdana eklenebiliyor, dolayısıyla referansınız olmadan bile 1-2 ay içinde başka bir cüzdana aktarabileceğiniz hatırı sayılır miktarda coin biriktirebilirsiniz. ben ilk günümde hiç referanssız başka işlerimin arasında tıklayarak 2500 satoshi topladım, bu da yarım dolara denk geliyor.

ben de işimin arasında böyle şeylere vakit ayırabilirim derseniz, aşağıdaki tüm sitelere üye olarak coinpot cüzdanınızı doldurmaya başlayabilirsiniz. (not: linkleri kendi referansımla veriyorum, bunu belirtmeden link paylaşan insanları da ayrıca kınıyorum, dilerseniz link sonundaki referansları kaldırarak referanssız da üye olabilirsiniz)

bonusbitcoin - en çok btc kazandıran faucet, buraya üye olunca otomatik olarak coinpot'a da aynı hesapla üye olmuş oluyorsunuz.
    bitfun - buradan da hatırı sayılır miktarda btc toplanıyor, belli bir zaman periyoduyla tıklama gereği de yok, günde bir kere girip tüm birikenler coinpot'a otomatik olarak aktarılabilir.
    moonbit - görece daha az btc verse de günde bir kere girip coinpot'a birikeni aktarabilirsiniz. bu ve bundan sonra yazacağım kardeş sitelerine üyeliğe de gerek yok, coinpot mail adresini yazmanız yeterli
    moonlite - moonbit'in ltc veren versiyonu. coinpot'a aktarılan miktarı ücretsiz olarak btc'ye çevirebilirsiniz.
    moondash - moonbit'in dash veren versiyonu. coinpot'a aktarılan miktarı ücretsiz olarak btc'ye çevirebilirsiniz.
    moondoge - moonbit'in doge veren versiyonu. coinpot'a aktarılan miktarı ücretsiz olarak btc'ye çevirebilirsiniz.
  • gördüğüm kadarıyla en fazla bedava bitcoin dağıtan site budur.
    buradan kayıt olup bana da bi güzellik yapmış olursunuz.