şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bitcoin faucetlerinden bir başkası. captchayı doldurmak yeterli. her 15 dk'da bir satoshinizi kazanabilirsiniz. maksimum 5000 satoshi veriyor. ayrıca biriken satoshinizin yüzde 5'ini hergün hesabınıza ekliyor. sayfada bulunan reklamlar şimdilik rahatsız edici değil. ileride ne olur bilmem.
  referanslı
  referanssız
 • yukarıdaki bağlantıya tıklayıp üye olanların entryi yazan kurnazlara para kazandıracağı site. milleti kendi referansınızla üye etmeye çalışıyorsunuz açık açık söyleyin bari. linkin sonunda eşşek kadar referans numalaranız var amına koim ne antipatik insanlarsınız ya.
 • bitfun.co ile birlikte piyasadaki türevlerine oranla daha fazla free satoshi kazandıran faucet. 15 dakika bekleyip claim yapmak yerine biraz daha bekleyip epey birikince kazanmak zaman tassarrufu. tek yapmanız gereken captcha doğrulamak. sonrasında kendiliğinden hesabınıza aktarılıyor zaten.

  refli link
 • gördüğüm kadarıyla en fazla bedava bitcoin dağıtan site budur.
  buradan kayıt olup bana da bi güzellik yapmış olursunuz.
 • her 15 dakikada bir 5000 satoshiye kadar dağıtım yaptığını iddia ediyor ama ben 2 aya yakındır üyeyim hiç daha 30 satoshi üzerinde bir şeye denk gelemedim,o yüzden sürenin hemen altında change your claim settings yazan yere tıklayıp açılan pencerede always receive the average claim amount yazan kutucuğa tik koyuyoruz böylece bitcoinin anlık değerine göre belirlenen ortalama satoshi miktarını garanti etmiş oluyoruz,şu an 18 satoshi veriyor mesela,öbür türlü bazen 5 bazen 10 sürekli aşağıda sayıda alıyordum.)
  yine son 3 günde kendi yaptığınız satoshi miktarının %5'ini bonus olarak hesabınıza ekliyor,ben şu aralar 100-150 arası bonus alıyorum.

  üye olmayanlar için link http://bonusbitcoin.co/?ref=d05fbd699f70

  bu da diğer bitcoin kazanma yöntem ve linkleri (bkz: #73033756)
 • bitfun ile birlikte kullandığım en işe yarar faucet.
  moon'lar filan gereksiz zira bunun 15 dakikada verdiğini onlar 10 saatte anca veriyor.
  akla geldikçe girip claim yapmak lazım. "always receive the average claim amount" kesinlikle işaretlenmeli.
 • üye olarak her 15 dakikada bir 20 satoshi kazanabilirsiniz. satoshiler otomatik olarak coinpot.co adresinde birikiyor.
  refli link
  anket doldurarak, uygulama yükleyerek kısa süre içerisinde 750 ila 30bin satoshi kazanılabiliyor. aynı hesapta btc biriktirebileceğiniz diğer siteler de şunlar;
  bitfun
  moonbit

  bu sitelerden kazanılan btcler tek hesapta toplandığı için çekim süreci kolaylaşıyor ve süresi de kısalıyor.