• yukarıdaki bağlantıya tıklayıp üye olanların entryi yazan kurnazlara para kazandıracağı site. milleti kendi referansınızla üye etmeye çalışıyorsunuz açık açık söyleyin bari. linkin sonunda eşşek kadar referans numalaranız var amına koim ne antipatik insanlarsınız ya.
  • bitfun ile birlikte kullandığım en işe yarar faucet.
    moon'lar filan gereksiz zira bunun 15 dakikada verdiğini onlar 10 saatte anca veriyor.
    akla geldikçe girip claim yapmak lazım. "always receive the average claim amount" kesinlikle işaretlenmeli.
  • bitcoin faucetlerinden bir başkası. captchayı doldurmak yeterli. her 15 dk'da bir satoshinizi kazanabilirsiniz. maksimum 5000 satoshi veriyor. ayrıca biriken satoshinizin yüzde 5'ini hergün hesabınıza ekliyor. sayfada bulunan reklamlar şimdilik rahatsız edici değil. ileride ne olur bilmem.
    referanslı
    referanssız
  • bitfun.co ile birlikte piyasadaki türevlerine oranla daha fazla free satoshi kazandıran faucet. 15 dakika bekleyip claim yapmak yerine biraz daha bekleyip epey birikince kazanmak zaman tassarrufu. tek yapmanız gereken captcha doğrulamak. sonrasında kendiliğinden hesabınıza aktarılıyor zaten.

refli link
  • her 15 dakikada bir 5000 satoshiye kadar dağıtım yaptığını iddia ediyor ama ben 2 aya yakındır üyeyim hiç daha 30 satoshi üzerinde bir şeye denk gelemedim,o yüzden sürenin hemen altında change your claim settings yazan yere tıklayıp açılan pencerede always receive the average claim amount yazan kutucuğa tik koyuyoruz böylece bitcoinin anlık değerine göre belirlenen ortalama satoshi miktarını garanti etmiş oluyoruz,şu an 18 satoshi veriyor mesela,öbür türlü bazen 5 bazen 10 sürekli aşağıda sayıda alıyordum.)
    yine son 3 günde kendi yaptığınız satoshi miktarının %5'ini bonus olarak hesabınıza ekliyor,ben şu aralar 100-150 arası bonus alıyorum.

üye olmayanlar için link http://bonusbitcoin.co/?ref=d05fbd699f70

bu da diğer bitcoin kazanma yöntem ve linkleri (bkz: #73033756)
  • an itibariyla bitcoinin bugünkü değerine göre 15 dakikada bir 0.0032 usd'lik satoshi dağıtan site. yani her 15 dakikada bir bugünkü usd kuruna göre 0.012 tl vermektedir. (kuruş olarak yazmaya elim gitmedi). siz de bu kadar boş beleş ve fakir birisiyseniz, her 15 dakikada bir amele gibi uğraşarak 83 kez bir şeylere tıklayarak 1 simit alabilirsiniz.
  • pat!

düzenleme : şuan açık
  • şuan girilmiyor herhalde buda patladı :)
  • tamamen gitmiş
hesabın var mı? giriş yap