şükela:  tümü | bugün
 • trafikte abuk subuk hareketler yapan araçların zoru nedir anlamama yardımcı olmuştur ama bir veli olarak beni oldukça da tedirgin etmiştir

  https://www.cnnturk.com/…oforu-bonzai-ile-yakalandi
 • ülkemizdeki her sektördeki sistemsizliğin sebebinin özel sektörün çok düşük ücretlere adam çalıştırmasıyla alakalıdır.

  kalite hiç bir zaman ucuz değildir.
 • daha önce okul çevresinde bonzai kullanmaktan sabıkası vardır.

  sabıkalı birinin servis şoförü yapılması!...
 • bonzai veya herhangi bir uyuşturucudan yakalanan insanların sabıka kaydı oluşmuyor. denetimli serbestlik ile serbest bırakılıyorlar. 3 haftada bir gidip imza atmaları isteniyor, o kadar. gittiklerinde de nadiren test yapıldığı için, bir yandan kullanmaya devam ediyorlar.

  maalesef bu konuda yeterince cezanın olmamasını yeniden gün yüzüne çıkarmış bir haberdir. bırakın cezayı, tedavi olması için bile kişinin kendi rızası gerekiyor. zaten madde etkisindeyken mantıklı düşünemedikleri için tedaviyi de reddettiklerinde bir yaptırımı yok. allah korusun, bir yakınınızı bu illete kaptırırsanız, ölüm döşeğindeki çok sevdiğiniz bir insanın daha fazla acı çekmeden ölmesini dilemekten farklı bir şey yapamıyorsunuz.
 • bilfenden yapılan açıklamaya göre 10 gün önce işine son verilmiştir.
  ilgili açıklama : https://www.vatandanhaber.com/…-verildi-h62278.html

  bu durumda yukarıda "kalite hiç bir zaman ucuz değildir" konulu natürmort çalışmayı yapan yazarın izni ile, tespite ufak bir ekleme yapmak zaruri olmuştur...
  kalite hiç bir zaman ucuz değildir... pahalı olan da kaliteli demek değildir... eğitim şart...