• ikinci el kitap, dergi, çizgi roman, oyun, dvd, figür ve türevlerini almak için mükemmel fakat satmak için pek de kullanışlı olmayan market zinciri.

ikebukuro'daki şubesi elimdeki 30 ciltlik jilet gibi manga setine* 30 yen fiyat çekerek "bir daha asla" dedirtmiştir.
  • paris'te, opera yakınlarındaki saint augustin caddesinde ingilizce ve fransızca eserlerin yanısıra ucuz cd, manga ve dvd barındıran kitapçı. hemen karşısında japonca kitaplar satan bir şubesi bulunabilir.

tam bir marka mantığıyla hareket eden, bal dök yala reyonları, logosu basılı torbası, torbada (herhalde kitap karıştırırken eliniz tozlanır düşüncesiyle) bulunan kağıt mendili ve çoğu asyalı çalışanlarına giydirdiği tişörtleriyle japon girişimciliğini gözümüze sokan; ancak ne yalan söylemeli, 1 avroya "cep", 2 avroya ciltli, üstelik yenisinden farksız romanlar sattığı sürece beğenerek izlediğimiz, düzenli olarak ziyaret ettiğimiz bir müessese.

shakespeare and co'nun pabucunu çoktan dama atmıştır.
  • super bazaar olanlarindan $ansliysaniz abd'de $80-$100'dan asagisina alamayacaginiz paltolari 1000-2000 yen gibi gulunc fiyatlara bulabileceginiz a$mi$ olu$um.
  • ucuz kitap almak ve dolaşmak için güzel bir yer ama elektronik ürün almak gibi bir hataya düşmeyin.

kamera alacaktım. fiyatına baktım. sıfırıyla hemen hemen aynı fiyat.
  • aynı zamanda japonya'nın birçok yerinde de bulunan, 100-280¥'e ikinci el ya da ikinci kalite manga satan, içinde insanların saatlerce ayakta dikilerek manga okuduğu mağazalar zinciri.
  • 2. eli sevdiriyorlar efendim, durduramıyoruz. bu mağazalardan gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz, zira tüm ürünler denetimden geçer, çalışmayan cihaz veya sayfaları yırtık kitaplar elenir. japonya'dan manga getirecekseniz ve jimbocho'ya gidecek zamanınız yoksa, book off'a buyurun. point card almayı da unutmazsanız mükemmel.
hesabın var mı? giriş yap