şükela:  tümü | bugün
 • yurtiçi yapılan otel rezervasyonlarında, vatandaşa yabancı turist fiyatıyla rezervasyon yapma imkanı sağlayan * * * otel rezervasyon sitesi.
 • turistik ve fazlaca ziyaret edilen şehirlerde otel bulmak için kullanabileceğiniz bildiğim en iyi site

  http://www.booking.com/
 • internet sitesi olan versiyonunu çok sevsem, öpüp başıma koysam da bazen anlaşamıyoruz kendisiyle.

  diyor ki bana mesela: "bu, orta 19 katlı yüksek otel şehrin kalbinde önemli bir yere, tammerkoski en arkasında tipik fantastik kez sunuyor. gerçekten during your stay, havuz bir bandırmak almak veya saunada açmak to relax, iş toplantıları veya gezi bir gün için mükemmel bir tonik."

  sana mı bandırayım, havuza mı, mükemmel bir tonik mi alayım, fantastiği bir kaç kez mi alayım, ne yapayım, sen söyle.
 • otel/hotel/hostel rezervasyonunu kolaylaştıran internet sitesi. yurtdışı seyahatlar için ideal gözüküyor, yerli versiyonunu bilemeyeceğim.

  tam adresi de www.booking.com

  otel rezervasyonunu en iyi fiyata, en iyi otellerde ve şehirlerde yaptırmak isteyenlere tavsiyemdir, daha iyisi varsa çekinmeyin. (vay be reklam gibi oldu be!) ben de yeni yeni kullanıyorum açıkçasi. ancak 2-3 hafta önceye kadar yapılan rezervasyonlarda gerçekten en iyi otellerde çok ucuza (kimi zaman yarı yarıyadan bile fazla indirimlerle) kalma imkanı var. hele bu bir de yılbaşı özel gün vs değilse daha da düşer. ayrıca hostel fiyatına gelen şahane 2-3 yıldızlı oteller mevcut.

  bugüne kadar olan denemelerimde cok olumlu sonuç verdi, bundan sonra bir kazık yersem onu da ayrıca bildiririm.

  uzun lafın kısası bundan sonra tatil/seyahat acentası yok bilmem ne hiç çekmeyin derim ben. cennet ayol bu! ayrıca kredi kartını verdim bundan sonra ne olacak diye endişe etmeyin. bunun yerine her odanın iptal koşulunu okuyun, en son güne kadar iptal etme olanaklısını ve 100% para iadeli olanları seçin bence.

  haydi hayırlı tatiller :p
 • 3 kez hizmetlerinden faydalandığım, 2 yıl önce minneapolis, geçen yıl aralık ayında barcelona, bu yıl da aynı ayda bruges'de kalacağım otelleri enine boyuna inceleyerek çok uygun fiyatlarla seçmemi sağlamış sitedir. kredi kartını yalnızca garanti olarak alıyorlar, ödemeyi otele istediğiniz gibi yapıyorsunuz.
 • bazen otellerin kendi internet sitelerindeki fiyatlarından %70 indirimli olarak rezervasyon yaptırabileceğiniz, çoğu zaman kredi kartı numaranızı verdiğiniz halde otele gidince ödeme yapılan ve genelde 1 gün öncesine kadar ücretsiz iptal etmenize izin veren site.
 • çok uygun fiyata gerçekten çok güzel oteller bulunabilen faydalı bir site.
 • türk versiyonu için:

  http://www.bookinturkey.com/
 • expedia'ya oranla daha ucuz olan ve goz dolduran site. daha once ispanya'ya giderken bunu kullanmistim. cok basit ve etkileyici calisiyorlar. takdire sayan.
 • özellikle seçtiğiniz otelde yer yoksa haritasına bakıp çevredeki diğer otelleri görebilme özelliği çok işlevsel olan site. fiyatları makul, özellikleri detaylı veriyor, seviyoruz kendisini.
hesabın var mı? giriş yap