1072 entry daha
  • dolandırıcı orospu çocuklarını destekleyen site. kesinlikle bir airbnb kalitesinde değil.

ev ile ilgili olumsuz yorum yaptıktan sonra ev sahibi kartımdan 100 euro para çekti. onlarca mail attım; ‘ev kurallarını bozdunuz’ diye cevap verdiler.

aklı sıra eviyle ilgili kötü yorumlar yaptığım için cezalandırdı beni. booking yetkilileri de robot gibi mailler attığı için sorunum çözülmedi. defalarca airbnb üzerinden onaylı bir şekilde kiralama yaptığım için hiç sanal kart oluşturmak geçmedi aklımdan.

bankadan iadesini istedik. 180 günü bulurmuş. böyle saçma sapan bir oluşum işte. kafasına göre kartınızdan para alabiliyorlar sorgusuz sualsiz. uzak durun.
  • ya türkiye'deki müşterilerle ilgilenmiyor ya da cidden bozmuş bir oluşum.
    hem airbnb hem booking'i tüm yurt içi ve yurt dışı konaklamalarımda kullanıyorum.
    en son iki yıl kadar evvel bir sorun yaşadığımda bir kaç saat içinde telefonla bana ulaşıp sorunumu halletmişlerdi. son yıllarda defalarca sorun yaşadım ve kesinlikle bir kez bile yardımcı olmadılar. bırak yardımcı olmayı, geri dönüş bile alamadım.

örneğin son yaşadığım sorun: yurt dışındaki rezerve ettiğim otel, konaklamaya 48 saat kala bir mesaj attı ve fiyatı yanlış girdiklerini, fiyatın aslında 30 birim değil 75 birim olduğunu, aradaki farkı otelde ödemem gerekliğini yazdılar. buna itiraz edip booking'e mesaj attım ama günlerce geri dönüş olmadı. türkiye'ye döndükten bir kaç hafta sonra mail atmışlar sorununuz için size ulaşacağız diye. hala bekliyorum...
    sonuç: başka bir otelde kaldım ve benden para tırtıklamaya çalışan otel, geceliğini 30 birime satmaya devam ediyor.
213 entry daha
hesabın var mı? giriş yap