• bunlar yakında genius üyelikli hesabı satmaya da çalışırlar tabi olabilirlerse.
  • güzeldi türkiyede yasaklanmasa iyiydi dediğimiz uygulamalardan sadece bir tanesi
  • saadet zincirine %10 iade veren bu link ile katıldığım über site. iyilik yap iyilik bul kumpanyasına herkesi davet ediyorum.

ayrıca geçen haftalarda çıktığım son tatilimde otel/pansiyon işletmelerinin booking ile aralarının pek iyi olmadığını gördüm. yer olmadığı halde booking'ten oda alanlardan ve yoğunluktan şikayetçi olanları mı ararsın, satılan odayı üstünden neredeyse 1 gün geçtikten sonra yerimiz yok kusura bakmayın diye bilgi verenleri mi ararsın, hepsini gördüm çok şükür.

demem o ki booking.com'dan rezervasyon yaptıysanız, 10-15dk sonra ilgili işletmeyi arayıp boş yeri ve rezervasyonu teyit etmeniz sizin açınızdan hayırlı olacaktır.
  • henüz ilk kez kullanmış olmama rağmen hemen sistemine alıştığım ve oldukça memnun kaldığım online otel rezervasyonu sitesi. otellerle bu site aracılığı ile görüşebiliyor, voucher talep edebiliyor, ödemelerinizi de bu site aracılığı ile yapabiliyorsunuz.

son olarak, eğer rezervasyonunuzu aşağıdaki linke tıklayatak yaparsanız hem siz, hem ben kazanırım.

https://booking.com/s/63_6/13c200c1
  • ilginç bir şekilde tanıdığım bir ablanın davet linkine %10 yerine 25$ veren site. minumum 50$ veya karşılığı tl rezervasyon şartı var. örneğin 300 liralık rezervasyona 30 lira yerine yaklaşık 125 lira iade alınabiliyor.

linki paylaşıyorum hem size hem ablaya faydam dokunsun 25$ kazanmak için link

rezervasyon yaparken bu linkden devam etmek gerekiyor, sayfa kapanınca teklif gidiyor yeniden tıklamak gerekiyor. zaten altta hediye işareti olacak.
  • genius avantajlarından bir türlü doğru düzgün faydalanamama rağmen gene de konaklama rezervasyonlarımda tercih ettiğim sitedir.
    üye olup rezervasyon yaptırmak isteyen için taze yüzde 10 indirim kodunu da şuraya iliştireyim.
    referans kodu
  • yurt içi tesislerin 2 yıldır yasaklı olduğu site.
  • booking referral dilencilerinin toplandigi baslik.
  • yurtdışı otel bulup hizmet aldim booking.com aracılığıyla herhangi bir sorun yaşamadım.

tavsiye edeyim dedim.
  • %10 para iadesi için aşağıya bir adet link de ben bıraktım dediğim biricik rezervasyon sitesi.

bu zamanda böyle iyiliği kim kime yapar?
hesabın var mı? giriş yap