• on edit: booking evrak filan istedi kk ekstresi vb. sonuc olarak; otel pislik cikarmis. booking de otelle ugrasmamak adina ceplrrinden odediler. tahminim oteli kanirtacaklar. arayip bizzat durumu anlattilar. eger bu islem 1000 euro olsaydi ne olacakti dedim yine. ehe oho ona ben cevap veremiyorum beyefendi dedi. gene l anlamda yaklasik 1 ayda olay cozulmus oldu. bu entry de silmiyorum ki benzer durum yasayanlar nasil cozuldugunu gorsun..

bu ay ortasinda yurtdisinda konaklayacagim otelin ucretsiz iptal secenegi olmasina ragmen, vaktinde iptal etmeme hatta ekranda hala ucretsiz iptal edilmistir yazmasina ragmen otel kredi kartimdan para cekti(otel tutarinin tamamini cekmis vicdansizlar. en azindan yuzde otuz filan gecireydin). otele yazdim. booking e yazdim 15 gun oldu ne gelen para var ne bir ilgi alaka. benim tutarim cok yuksek degildi ama sizler eger oyle 1000 euroya filan otel tutacaksaniz bookingden uzak durun derim zira oteller, duzgun iptal etseniz bile otelin tum parasini kartinizdan cekebiliyor. booking eger bunu haletmez ise bir daha asla yuzune bakmam. cevreme de asla kullandirtmam. suan sadece sukrediyorum ki cok yuksek bir meblag degil. cunku geri iadesi gerceklesse bile ben o arada kredi kartini odemis olacaktim. yatirmasam faizi bana girecek yatirsam hic planimda olmayan bir harcama ile aylik nakit akisim sarsilacak. dusunun ki bu 1000 euroluk bir otel olsaydi. tabi oteli arkadasimla aldigim icin birde ona dert anlatmasi var. hic yakistiramadim booking e. bu arkadaslara ulasabilecegim bir telefon numarasi var ise paylasirsaniz sevinirim. sitelerindeki numaralarda bir ise yaramiyor.
  • hala kapalı lan hala.
  • henüz tam bir hayrını görmediğim ama tam bir hayrını görmeyi dört gözle beklediğim uygulamadır.

aha linki de buradadır.
  • bir cok indirimle gonlumu calan sitedir. bu aralar genious en ust seviye uyelik sayesinde harcadiklarimin yuzde 10'unu direk geri aliyorum. bunun disinda bedava kahvalti ve genious indirimleri de ekstra oluyor.

ama benim icin en onemlisi musteri hizmetleri. yunanistan'da basimiza gelen sikinti sonrasi 15 avro direk geri odeme yapmislardi kartima. ustelik otelden degil kendi kasalarindan.

herhangi bir sorunuz olursa yillarin kullanicisi ve bir gezgin olarak sorularinizi yanitlarim. bunun disinda rezervasyonunuz sirasinda 15 $ kartiniza geri odeme ile indirim almak icin baglanti adresimi kullanabilirsiniz.

airbnb hakkinda da sorularinizi alabilirim.
  • ege yada akdeniz sahil taraflarında uygun fiyatlı sahile ve doğaya yakın hostel tavsiyesi beklediğim sitedir.
  • kullanımı en kolay ( ya da ben alıştığım için öyle) rezervasyon sitesi. yurt içi rezervasyonlarda kullanılamasa da demokraside dns ler ve vpnler tükenmiyor. bunun dışında en uygun fiyat mı diye bulduğum oteli arama motoruna yazıp kontrol ediyorum, son zamanlarda agoda'da bir miktar daha uygun teklifler görüyorum ya o da ayrı bir entry'nin konusu. he bi de asıl ben buraya bunun için gelmiştim indirim isteyen tıklasın mutualist yaşayalım.

edit: linke tıklayarak rezervasyon yapmanız halinde %10 indirim kazanıyorsunuz.
  • booking ile yaptığım iş görüşmesi sırasında adamlar sizi öyle bir sürece sokuyorlar ki firmayı delicesine tanır ve çalışanların psikolojisini çok daha yakından görür hale geliyorsunuz.

ha iş olmadı ama ben booking.com'u ziyadesi ile tanıdığımı düşünüyorum.

firma sürekli kendini geliştirme prensibi üzerine kurulu bir strateji ile hareket ediyor.

otel sahiplerinin mutluluğu da en az müşteriler kadar önemli.

geçen senelerde booking.com u bypass yapıp otel le iletişime geçmiş ve otel'e geldiğimde "kusuru bakmayın o oda dolu açıklaması ile" kapıda kaldığımızı hatırlıyorum.

booking olsa donunu alırsın otel sahibinin.

kısacası hem gidilecek yerdeki alternatifleri tanımanız hemde işin güvencesini tesis etmeniz açısından booking.com kritik bir önem taşıyor.

paris'e gittiğiniz ilk tatil için ödeyeceğiniz 600 euro'nun %10'u için kullanacağınız link aşağıda.... zengin etmeyelim ecnebileri

her otelde kullanabileceğiniz %10 indirim linki

tanım olarak, otel rezervasyon sitesidir.
  • indirim kodunu bırakıyorum. kazan kazan için iyi bir yol.
    %10 iade için

bu mesajı berlin schönefeld havalimanında sabah uçağını beklerken yazıyorum . varsa aynı konumda selamlar

edit:
    toplam 6 oldu - iptaller olabilir tabi. son 4
  • yurtdısında rezervasyonumu görmeyen hostel için müşteri hizmetlerini aradığımda inanılmaz yardımcı olmuşlardı, hosteli aramıştı hemen ilgili kişi.
    daha sonra beni tekrar aramışlardı herhangi bir problem var mı diye. çok hoşuma gitmişti bu durum. genius level'ım da var. bu level sayesinde yüzde 10 indirim de kazanıyorsunuz. seviyorum bu siteyi, keşke türkiye içinde vpn kullanmak zorunda olmadan erişilebilir olsa.
  • %10 indirim

bu link kullanıldığında bu entry silinecektir
hesabın var mı? giriş yap