• turkiyede kapali olan site.

küçük çaplı işletmeleri çok olumsuz etkilemiştir.

neyse;

indirim kodu:
    linki kullanıp booking yapınca hem ilk kullanımda bir miktar indirim alacaksiniz hem de bundan sonraki bütün rezervasyonlarınızda yüzde 10 indirim alacaksınız.

https://www.booking.com/s/32_8/gazian31

link günceldir. yer vardir.
  • yurt dışı gezimizde bizi ortada bırakmayan efsane site. sayesinde anlık arama yapıp kafamızın estiği yerde kaldık. seviliyorsun booking *
  • € 15 indirim kuponu için böyle buyrun
  • %10 indirim için linke tıklayınız :)
  • % 10 indirim linki tıkla
  • son olarak noel zamanı viyana’yı deneyimlememe fırsat vermiş rezervasyon sitesi.

%10 indirim için buradan buyrun efendim
  • başlığı açan arkadaş ve sonrasında gelen ilk 15 arkadaşı sırf bu başlığı görmeyeyim artık diye başlıklarıyla beraber engellediğim halde zırt pırt karşıma çıkan site.

madem bu işten kaçış yok; ey ahali! alın bu linkim hüsnü bununla rezervasyon yaparsanız var ya off diyorum sadece basit bir %10 iade almakla kalmayacaksınız ayrıca tai masajından eiffel kulesine vip çıkış hizmetine kadar birçok ayrıcalık tabii ki sizin olmayacak ama benim linkim buradaki diğer beş yüz linkten çok daha temiz ve de helal süt emmiş ve de uber allen ve de akıl almaz derecede kârlı bir %10 çünkü neden beni seçmeyesiniz değil mi ama?

beş yüz kişi en az link vermiş zaten arkadaş bu kadar yurtdışı otele giden mi kaldı lan ülkede? nasıl bir motivasyonunuz var anlamadım ki. neyse benim linki seçerseniz ne camiye bağışlarım o sikik 15 doları ne öğrenci okuturum ne aç doyururum harcarken farkına bile varmam yani ona göre beni seçmeyin diğer 499 arkadaşı değerlendirin. bu işe de sözlük bir son versin artık bir zahmet...
  • norveç’te ücretsiz iptali olmayan 2 gecelik rezervasyonu 1 güne çekmek istedim. tabi para iadesiyle. bookinlgle görüştük. para iadesiyle beraber 1 gün olarak revize yaptılar.
    bu arada otel yanlış anlama sonucu 1 günlük rezervasyonu da ücreti iade ederek iptal ettiği yönünde mail attı.
    para iade edilir mi edilmez mi diye ekran görüntületi alındı tabi.
    acaba her ikisini de sorunsuz iade ederler mi diye düşünürken 3. günün şafağında herhangi bir kesinti yapmadan tutarları iade ettiler.

bu arada telefon görüşmesinde temsilciye bağlanmam, temsilciye durumu anlatıp onların otelle konuşup rezervasyonu değiştirmeleri toplam 8 dk sürdü. müşteti hizmetleri iyi çalışıyor.
hesabın var mı? giriş yap