şükela:  tümü | bugün
 • http://www.booksmart.com/ adresinden hizmet sunan site. nasıl kitap yazılacağından tutun da çocuk kitaplarına, üniversite kitaplarına kadar gayet geniş bir yelpazeye sahip. ayrıca ücretsiz ebook da indirebiliyorsunuz.

  (bkz: ukte dolması)
 • eğlenceli bir netflix filmi. müzikler konusunda gayet başarılı, sahneler arasında oldukça iyi kullanılmış. karakterler eğlenceli ve ilgi çekici.

  --- spoiler ---

  film içerisinde escinsel karakterler ön planda, bu sebeple sevmeyebilir izleyiciler ama uzun zamandır bu şekilde iyi şekilde yansıtan bir filme rastlamamıştım. çok fazla absürd taraflara kaymadan daha doğru şekilde işlenmiş. bu sebeple daha doğal ve doğru geliyor. ikili ilişkiler filan, karşılıklı beslenen duygular müziklerle birlikte güzelce aktarılmış.

  --- spoiler ---

  farklı bir tat arayan izleyicilere önerebilirim. kadrosu genç ve yeni yeteneklerden oluşuyor büyük ihtimalle ileri ki zamanlarda farklı projelerde karşımıza çıkacaklardır.
 • house m.d. dizisinden "thirteen" olarak tanıdığımız olivia wilde'ın ilk uzun metraj filmidir.

  billie lourd tarafından canlandırılan "gigi" isimli müthiş bir karakteri bünyesinde barındırmaktadır.

  --- spoiler ---

  https://www.youtube.com/watch?v=70chdbmhpso

  --- spoiler ---
 • 70'ler 80'lerin animal house,fast times,revenge of the nerds gibi gençlik filmlerinden hoşlananların bayılacağı değilde seveceği bir film,aslında çokda çılgın ve çığrından çıkmış uçukluktada değil.absürd ama gerçekçi yanlarıda çok.olivia wilde böyle filmler yönetecekse oyunculukla uğraşmasın.yukardaki arkadaş yazmış billie lourd'un ikonik "gigi" karakterini.bana tropic thunder'da tom cruise'un az ama öz gözüktüğü yapımcı less grossman'ı hatırlattı,bütün filmi çalıyordu.bundada billie lourd "gigi" az gözüküyor ama filmi kendi şovuna dönüştürmüş.ben çok sevdim filmi öneririm.
 • eğlenceli bir coming of age filmi. biraz eighth grade ve lady bird havası var ama daha bir feel good bitiyor.
  olivia wilde* yönetmenlik olarak başarılı bir iş çıkarmış.
 • 5 para etmez bir film. hani haftasonu aksami eglencelik izlenecek cheezy film ariyorsunuzdur, onu bile karsilayacak film degil.
 • 5 para etmez bir netflix filmi daha. çocukları hemcinsleriyle seviştirmek hobileri oldu.

  en eğlenceli sahneler filmin sonundaki jenerikte.
 • keyifli bulduğum, vakit geçirmelik gençlik filmidir. iki ana karakterden biri eşcinsel olduğu halde filmin eşcinsellik teması üzerine olmayışını, olağanlığını çok sevdim.
 • türevlerine göre baya başarılı bulduğum başrol kızlarımızın harika oynadığı zekice diyaloglarla dolu. müzikler, görüntüler, espriler, karakterler, abartıya kaçılmamış ilişkiler çok hoşuma gitti.herkesin saçmaladığı ve çevresindeki insanlardan kendini soyutladığı bir okul kankasıyla maceraları olmuştur bence belki de o yüzden çok samimi buldum ben filmi.netflix'in eşcinsel ilişkileri pozitif ayrım yaklaşımıyla öne çıkarmasını yadırgamayanlardanım, şahsi fikrim sinema fikirleri ve görüşleri iletmek için vardır zaten-bu mesajı kendinize alabilirsiniz veya almayabilirsiniz-.

  --- spoiler ---

  kızlarımızın oyuncak bebeklere dönüştükleri sahneye de bayıldım
  --- spoiler ---
 • benim çözemediğim olay bu lisenin tembelleri nasıl böyle iyi üniversiteler kazanmış. şu amerikadaki üniversite sistemi hakkında biri aydınlatsa güzel olacak.

  film de orta şekerli. eğlenceli vakit geçirtir ama izlemezsen bir şey kaybetmezsin. izlemeyin. 6/10