şükela:  tümü | bugün
  • ınstagramda amacı kitaplar hakkında içerik üretmek olan hesaplara verilen ad.
  • türk bookstagram dünyası için çoğu saçma sapan kitaplar içermektedir. benim takip ettiğim ve kaliteli bulduğum birkaçını paylaşayım:

fufu okur sanırım en çok takipçisi olan. hem fotoğrafları hem seçtiği kitaplarını çok severim.

yine nitelikli kitaplarla dolu odasından hoş fotoğraflarla kitap paylaşımı yapan anne

çılgınlar gibi okuyan, farklı farklı kitaplar ve yazarlar keşfeden ebru hanım.

youtube kanalı da olan, oldukça hoş sohbet, samimi ve kaliteli bir okur olan dileda hanım.

bir de başta bahsettiğim "kitap, kahve, kedi" fotoğraflarını dekolteleriyle paylaşan ancak aslında derdi kitap değil takipçi olanları dalgaya alan anormal bir adam var. kitapları da güzel, paylaşımları da absürt. baktıkça gülüyorum. *
  • bookogina güzel kitaplar ve kaliteli yorumlar..
  • öyle pek süslü fotoğraflar çekemem. ama zaten amaç kitap ise kitabı fotoğrafta bir dekor olarak kullanmak da içime sinmez. naçizane okuduğum kitaplar ile ilgili yorumlarımı paylaştığım hesabim

http://instagram.com/okumus_adam

bir göz atın isterim. bu konu da dertli olduğum bir durumu da eklemek istiyorum. birçok kitap hesabı var ama bakıyorum bir çoğunda kitaptan alıntı yapıp hiçbir yorum eklemeden koyuyorlar. benim de bu hesabı açmamdaki amacım buydu doğrusu. en azından belki bir ufak rehber olur düşüncesindeyim.