şükela:  tümü | bugün
 • dünyanın en çok para basan (günlük 1 milyon dolar falan) oyun şirketi olan supercellin yeni oyunu.

  ancak türkiye storeda yok nedense. belki de henüz tam versiyonu yayınlanmamıştır. ki öyledir muhtemelen.
 • türkiye store'a da düşmüş olan, clash of clans tarzı strateji oyunu.
 • clash of clans'tan sonra yeni fenomen olacak oyundur. fakat diğer oyunculara karşı oynanabiliyor mu henüz keşfetmiş değilim.
 • supercell in 3. oyunu. bu da baya sağlam oyuna benziyor. yalnız biraz boş gibi geldi bana. tamam ilk level de coc un ilk zamanları daha doluydu.
 • multiplayer özelliği var mı, online olarak diğer oyunculara saldırabiliyor muyuz yoksa kendi çapımızda mı oynayacağız çözemediğim oyundur bilen biri yeşillendirirse super olur.

  süper oyunlar yapan supercell'in yeni oyundur efendiim.
 • clash of clansdan farkli olarak clan ya da alliance olmayacak olan oyundur. bir de ayni anda sadece tek bir insaat / upgrade yapilabilmektedir.
 • clash of clans'tan daha zevkli bir zaman öldürgeci.
 • yeni silah ve yapı inşa etme amacıyla ana evinizi geliştirmek için belli bir levela gelmenizi zorunlu kılan ancak söz konusu levela ulaşmanın gereğinden fazla uzun sürdüğünü düşündüğüm acayip saran oyun.
 • eğlenceli oyun. bir de aynı anda daha fazla bina ya da geliştirme yapılabilse tam olmuş olacak
 • bir süredir oynadığım ve gerçekten bağımlılık yapan oyundur. oyunda adanızı geliştirebilmenin yegane yolu, hücum silahlarını güçlendirmekten geçiyor. çıkarma gemilerinizi ve hücum botunuzu güçlendirin ki, rakiplere saldırıp daha çok kaynak elde edebilin. diğer türlü, siz adanızın savunmasını ne kadar güçlendirirseniz güçlendirin, mutlaka sizden daha güçlü rakipler adanıza saldıracak ve adada binbir emekle ürettiğiniz kaynaklarınızı çalacaktır. bu da, kaynak üreterek ünitelerinizi yükseltme şansını kaybetmenize neden olacaktır. ancak, hücum botunuz güçlü, çıkarma gemileriniz yüksek sayıda adam ya da tank alırsa, rakiplere ardı ardına saldırarak ihtiyacınız olan kaynaklara dakikalar içinde sahip olup istediğiniz yükseltmeyi yapma şansına sahip oluyorsunuz. bunun haricinde, heykel üretimine özen gösterin, böylece üs savunmanızı, hücum gücünüzü ya da kaynak üretiminizi ciddi miktarlarda arttırabilirsiniz. kasayı sürekli olarak en yüksek seviyede tutmaya da özen gösterin, böylece kaynaklarınızı belirli yüzdelerde düşmana karşı koruyabilirsiniz. şu anda 28. deneyim seviyesinde 320li madalyalara sahip bir oyuncu olarak tavsiyelerime kulak verin. bir diğer konu da, haritada çıkan veya size saldıran oyuncuların seviyeleri, sizin seviyenizle veya headquarter binanızın seviyesiyle alakalı değil. tamamen, sizin başarılı veya başarısız olduğunuz saldırıların sonucunda hesaplanan savaş gücünüze bağlı olarak seçiliyorlar. yani siz ne kadar çok savaş kazanırsanız, size her defasında daha güçlü rakip çıkıyor. veya tam tersi.