şükela:  tümü | bugün
  • bor, borcam falan mesele değil de, bu adam sonuçta enerji bakanı, yakın bir zamanda da bu adamın eline nükleer santral falan geçecek. hadi borcamı karıştırdı da, akıllarda hep ya nükleer enerjiyi falan karıştırırsa sonuç ne olur?

edit: borcam da bor kullanıldığını iddia edenler olmuş, dikkat edin borik oksittir o, bor değildir. bor olsa duramazdınız.
    edit2: ak yalamaların çıldırışını, küplere kendilerini sike sike mesaj atışlarını kahkahalar içinde okuyorum sözlük. iti öldürme ahanda böyle yap.
    edit3: ayrıca çok bilmiş arkadaşlar, cahilliğime hasta olan zeki insanlar sizde güldürüyorsunuz. olum mal mısınız la siz, bu ne açıklama çabasıdır böyle. güldürüyorsunuz piçler.
  • burayı okuyorsa ve özellikle bir önceki entry yi içinden kesin "ne var yaa nükleer santral zaten hastanelerde kullanılıyor nükleer tıp olarak" diyecektir.

veya kötüsü de olabilir.

düşünmek istemiyorum. saygılar
  • kameralara cok gorunmeyen her akpliyi gizemli ve usta olarak goren akplilerin bir mitinin daha yikilmasidir..

bir baska akpli miti de ibrahim kalin. soguk soguk konusup, sofistike kelimeler secinde ilah oluyor gozlerinde.
  • ntv'de gençlerle çıktığı (11.06.2018) yayında "enerji bakanlığını bürokratıyla, daire başkanıyla, müsteşarıyla adeta bir **aile şirketi** gibi yönetiyoruz" dediği anların videosunu bulup buraya koyabilecek ya da başlık açabilecek arkadaşlar var mı acaba? ben beceremedim de :(
  • ya sonuçta tayyip erdoğan'ın damadı, esra erdoğan''nın kocası, sadık albayrak'ın da oğlu olan bir insandan ne bekliyordunuz anlamıyorum ki.

bu adam bakanlığı enerji konusundaki aşmış eğitimi ya da deneyimi ile almadı, siyasi yükselmesini çalışarak elde etmedi.
    sonuçta bulunduğu konuma nasıl getirildiği belli olan, donanımı ve yeri açıkta olan, bilal ve burak umutsuz çıkınca iş üstüne kalan bir kişi.

çok şeyetmeyin yani sonra şaşırıyorsunuz konuşunca
  • zaten sırıtmasından ne kadar zeki olduğu belliydi, şimdi tescillemiş oldu.

her fiyaskodan dış mihrak, üst akıl diye sıyrılan partinin damat bakanıdır.
  • hak ettiği gibi yönetilen halkın hak ettiği enerji bakanı dır !!

ne bekliyorsunuz yenilenebilir enerjiden mi bahsedecek tabi ki borcam diyecek çünkü onların hedef kitlesi belli.
  • bor ile borsayı karıştırması muhtemeldir

edit : duyar kasan arkadaşlar haklı, ve evet bor madeni kullanılıyor, üstelik bunu yazarken de biliyordum, ama umrumda değil arkadaş. eğlencesine takılmışım, yok hüloğ gibi yazmakmış filanlar, vatan sizin yüzünüzden böyle diyenler. kardeşim bin tane hile döndürülen ortamda artık doğrusu da umrumda değil. eğleniyorum sadece, bu kadarcık konuya duyar kasacağınıza önce kendi evlerinizin önünü süpürün, hadi canım, hadi.
  • bor'un yalnızca bir ilçe olduğunu da düşünebilirdi... (bkz: geçti bor'un pazarı sür eşeği niğde'ye)
  • nükleer enerji santrali ile mutfak tüpünü kıyaslayan kişinin damadıdır.