• bakteri olusturabilme potansiyelinden ve de devirdaimli olarak surekli kullanilmasindan oturu kokabilen, baslangicta makine yagindan daha yogun ve metalik yag goruntusunde olup su ile temas ettiginde ayran gibi beyazlasan bir yapisi vardir.
    sogutucu ve isi tutma ve iletme ozelligi basarilidir.
  • metal kesme testerelerinde işlem esnasında oluşan aşırı ısınmayı önleme amacıyla da kullanılan bir yağ türü. ançüez konservesi gibi kokar.
  • çalıştığım yerde sürekli kullanılan ve bakterilenmemesi için pek önlem alınmadığından her eve geldiğimde üstümdekileri çıkarıp bir torbaya tıktıktan sonra kirli sepetine atmama neden olan kesme sıvısı.
  • işçinin performans ölçme kriterlerinden biri olabilir. ne kadar bu yağı kullandığına göre, üretim kapasitesi ve kalitesi kişi bazında hesaplanabilir.
  • ben hayatımda bu kadar kötü kokulu bir şey görmedim arkadaş. gördüğünüz yerde ortamdan uzaklaşın, kokusu rüyalarınıza bile girebilir ve her kokusunu hatırladığınızda yüzünüzde bir ekşime, iğrenme durumları oluşabilir. aman dikkat
  • işleme merkezleri ve tornalarda elmas ucun ısınmasını ve aşınmasını önleyen mineral bazlı bir yağdır. kokusundan kurtulmak için içine bir çay bardağı çamaşır suyu atılırsa çoğu zaman problem çözülür
  • cam sektöründe, yeterli sıcaklığa gelmiş damla şeklindeki camı kesen makasları soğutmak için de kullanılan yağ çeşidi.
  • uzun süre yenilenmeyince leş gibi kokan yağ. metal sektöründen tiksinmemin sebeplerinden biri.
hesabın var mı? giriş yap