• bir oyuncu, bir filmde ne kadar fazla sırıtabilir, kendisini izleyince bu sorunun cevabını bulduğum oyuncu. belki çok iyi oyuncu olabilir ama kıskanmak filmindeki oyunculuğu nedense hiç olmamış. tipiyle geleceğin türk prime time dizilerinin başrol oyuncusu olabileceği kesin. hem oyunculuğu da çok yatkın türk dizi sektörüne.
 • (bkz: ali cengiz)
 • kiskanmak filminde fena sekilde igreti duran, yeteneksiz oyuncu adayi.

  edit: yukarıdaki entrymi okuyup garip bir surat ifadesi ve tavırla "siktir git" dediği videosu http://karnaval.com/….php?video_id=599&channel_id=8 adresinden izlenebilir. "oyuncu adayı" demişim ama fazla umut verici konuşmuşum. kendisini ne sandığını merak ediyorum, ama sanatçı olacak karakterde değil.
 • bu akşam tüm cazibesiyle küçük beyoğlunda salınmaktaydı.oyuculuğu hakkında pek bişey söyleyemem ama hoş çocuk.
  (bkz: yiğidi öldür hakkını yeme)
 • dün akşam da asmalı pi civarlarında boy göstermekteydi.güzel bi insan kendisi tabi.
 • türkan dizisinde tuğrul saylan'ı canlandıran genç oyuncu.

  bora cengiz
 • bahceci kliniginin en iyi, en pozitif, en hayranlik uyandiran ve hastasini en iyi motive eden kadin hastaliklari ve dogum uzmanidir. kendisini gordukten sonra doktorlar hakkindaki fikriniz degisir resmen. hastasini ve yakinlarini manevi olarak bu kadar destekleyen, bu kadar empati yapan, hastalarin sacma sapan endiselerini espri konusu haline getirip kafalarindan atmasini saglayan muthis bir doktordur. "hayatta herseyin ustesinden gelinir" seklindeki bilge yaklasimi insana korkunc bir guven verir. bir dogum icin beklerken ipadinden kitap okumasi da ayri takdir sebebidir mesela. ayrica dogum sonrasinda da anne ve babaya guzel vaazlari olmakta. "su anda bir uzayliyi dunyali yapmaya calisacaksiniz, isiniz iki ay kadar epeyce zor. kendinizi sikmayin. gececek bir donem"le baslayan konusmasi gonullere su serpmektedir. anne olmak isteyen tum hatunlarin yolunun kendisi ile kesismesi cok faydalidir diye dusunmekteyim. biyografisi icin buyrun:

  1966 yılında trabzon'da doğdu. 1984 yılında samsun anadolu lisesi'nden birincilikle mezun oldu.

  1991 yılında hacettepe üniversitesi ingilizce tıp bölümü'nü bitiren dr. cengiz, 1991-1997 yılları arasında ankara üniversitesi tıp fakültesi kadın hastalıkları ve doğum anabilim dalı'nda uzmanlık eğitimi aldı.

  1996-2006 yılları arasında ankara üniversitesi'nde uzman doktor olarak çalışan cengiz, 2000 yılında new york columbia üniversitesi sloane hospital for women'da obstetric ultrasound & fetal diagnosis and therapy programı'nda çalıştı.

  prenatal tanı, yüksek riskli gebelikler ve endoskopik cerrahi ile özel olarak ilgilenen dr. bora cengiz'in uluslararası dergilerde 20, ulusal dergilerde 30 bilimsel yayını mevcut.

  halen bahçeci kadın sağlığı merkezi'nde kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak çalışan op. dr. cengiz, evli ve bir çocuk babası.
 • twitter hesabında arka plandaki fotodan görülebileceği gibi yarın öbür gün spartacus gibi jon snow'ın başına bir şey gelirse bu çocuk direkt gidip oynayabilir, kimse de aradaki farkı anlamaz falla o derece benziyorlar!

  yine de "mütevaziliğine aşık" olmasa da mütevazılığına aşık olsa daha iyi olacak.
 • üzerinden kalite akan insan..bana öyle geldi en azından.duruşu bakışı sesi baya kaliteli.
  az daha büyüsün patlar gibi.
  iyisin iyi tuttum seni..
 • sesi fena olmayan oyuncu. bi de siz dinleyin,
  belki seversiniz.
  [http://www.youtube.com/watch?v=_zuoydooxkq http://www.youtube.com/watch?v=_zuoydooxkq]
hesabın var mı? giriş yap