şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir otobüs firması sanırım. siz binin yeter, gerisi gelecektir.
  • obezite doktorum. işinin tanımı tam olarak böyle değil galiba, ama benim çapım bu kadar. kendisi işinin ehli birisi. allah var karizmatik adam.
  • eski okmeydanı eğitim ve araştırma hastanesi / başhekim yardımcısı. şimdilerde kolan hastanesi bünyesinde ve kendine ait istanbul obezite akademisi'nde çalışmalarına devam ediyor.

doç.dr.bora koç - resmi web sitesi

türkiye'nin hatta dünyanın en başarılı obezite ve metabolik cerrahi uzmanlarından biridir. sayısız başarılı ameliyata imza atmıştır. tüm hastalarını ekibiyle birlikte süresiz olarak yakından takip etmesiyle meşhurdur. bu sayede hastaları süreci sorun yaşamadan atlatır. anında müdahale eder. sosyal medya üzerinde de hem kendi hastalarına hem de tüm insanlığa yardımcı olmaya çalışıyor. canlı yayınlar yapıyor. sürekli bilgilendirmeler yapıyor. muazzam olay.

hep söylerim doktorluk meslek değildir. aşk işidir. cesarettir. erdemliliktir. herkesin harcı değildir.
  • dünyanın en harika doktoru. abartmıyorum.

'yediğiniz için obez olmuyorsunuz, obez olduğunuz için yiyorsunuz' mottosunu size ilk günden anlatan ve aklınıza işleyen harika obezite cerrahı.

yahu hastasına özel telefonunu veren, 7/24 soru sorduğunuzda anında dönüş yapan ve bilgi veren, zehirlendiğinizi söyleyip nasıl bir yol izlediğinizi sorduktan sonra ertesi gün size 'nasıl oldun?' diye yazan, asla gereksiz tahliller yaptırmayan ve ilaçlar kullandırtmayan, alanıyla ilgili her konuda inanamayacağınız kadar bilgi sahibi olan(sorduğum bütün saçma sorulara bilimsel bir şekilde yanıt verebiliyor), sizinle ilgili her detayı hatırlayan, müthiş bir ekibi olan kaç tane doktor var allah aşkına??

çok değil bir kaç sene içinde doktorcuğumun ismini daha çok duyacağız.

yaptığı ameliyatlardaki başarısından bahsetmiyorum bile(6. ayım -44kg).