şükela:  tümü | bugün soru sor
 • blogu için blogspot'tan "evet bizim istediğimiz de aynen buydu" diye bi teşekkür maili alması gereken beyefendi. hakkında söylenen her olumlu cümleyi aynı kızarmış yanaklarla okuduğunu yazmıştı bir kez. sevgiyle takip ediyoruz efendim.
 • 2009 yılından beri internet ortamından tanıdığım, şu anda ise kendini tamamen dövmeye vermiş (vegan dövme malzemeleri mevcut) şu anda vücudumda taşıdığım son 5 dövmenin sahibi olan über kişilik. arkadaşım diye demiyorum lakin bütün vücudum kendisinin yetenekli ellerine emanet.
 • dövmeyle ilgili 1-2 kısacık soruya bile üşenmeden paragraf paragraf cevap yazarak gönül çalmış, arkadaş canlısı bir dövme sanatçısı.

  yarın nihayet ikinci seans için kapısını çalacağım. bir ay sonra da son seans. heyecan dorukta.

  işleri şurada
 • yakında o hiç sevmediğim şehir istanbul'a bir kez daha gitme sebebim olacak dövme sanatçısı.

  ah bi de renkli çalışsa. inatçı adam.
 • uzun zamandır tanıdığım, çizimlerini çokça beğendiğim bir arkadaşım. son dönemde ise inanılmaz güzel dövmeler ile piyasaya girdi ve bence türkiye'de eksik olan realizm/portre çalışmalarıyla eksikliği güzel gideriyor.

  gözüm kapalı güvenerek kendisinden bir adet güzellik de ben edindim. çizimden ziyade asıl beğendiğim yönü müşteri odaklı çalışması. çizim kısmı, tasarım, aktarım hepsi şahane, ama asıl olay müşteri ile ilgilenmesi. yediriyor, içiriyor, bilgilendiriyor, kıyafet desteği * bile veriyor. dövme sonrası durum güncellemesi istiyor, bakım konusunda yönlendiriyor, gerçek bir reyiz.

  şimdilerde dövme yaptırmak isteyen ama kararsız kalanlar için hazır desenler de paylaşıyor. işlerine bakabilirsiniz.
  https://www.instagram.com/boramesutpalas/
 • yalnızca siyah-beyaz çalışan, özellikle realistik dövme konusunda aşmış dünya tatlısı dövme/tasarım sanatçısı.

  çok ama çok uzun süre hayalimdeki dövmeyi yapabilecek o cengaveri aradım. bora sayesinde hayalim artık vücudumla yekpare ve güller içinde.

  yeteneğine bir, öncesinde/sonrasında her şeyle ilgilenmesine iki, bu denli kafa olmasına üç diye gider listesi.

  içimden bir ses birkaç kez daha görüşeceğiz diyor.

  instagramı için buyrunuz
 • herkesin instagram profilini verdiği ama kendisinin instagram’a cevap vermediği dövmeci. döv beni diyeceğim adama ulaşamıyorum. ulaşırsam ve kendisi beni güzel döverse editlerim bu mesajı an itibariyle ulaşamıyorum.
 • yaptiği işleri gördükten sonra soluğu kapisinda aldiğim ve sol omzumda imzasi bulunan, dost canlisi, yetenekli ve başarılı işler yapan dövme sanatcisi.
 • işleriyle kendine hayran bırakan istanbullu dövmeci.