• oynamayan, adeta rolünü yaşayan, yaşatan, hayran olunası genç yetenek. ergenler gibi oraya buraya yazasım var "boran kalp ben" diye...
    yolu açık olsun.

not: çalıkuşu yeniden çekilse - kitaba sadık kalarak- ne güzel kâmran olur ondan. bunu bi düşünsün yapımcılar derim.
  • muhteşem yüzyıl kösem'den gitmesini hiç istemediğim. lütfen tahttan inse bile mustafa hep dizide kalsın, murat devrinde de kendini padişah sansın, bir şeyler yapsın ama gitmesin. bence deli mustafa bile bu kadar deli değildi. baby don't go.
  • şiveli konuşmayı hiç rahatsız etmeden yapmasıyla takdirimi kazanmış genç çocuk.

türk ekranlarının nedense pek tutmadığı kumral yakışıklı erkek oyuncu açığını da kapar.
  • bahar candanları, kısmetse olurları izleyen ve örnek alan bir nesil geliyor diye düşünürken raninitv'ye verdiği son röportajıyla içime su serpmiş genç tiyatrocudur.
    "baktığında bu şehirde iki şansın var; ya kalabalığın içine karışıp kendini unutacaksın ya da kalabalık içinde yalnız kalıp kendinle yüzleşeceksin. bence bunun ortası yok ama ankara’da doğduğun gibi ölebilirsin." diyerek istanbul hakkında hislerime tercüman olmuştur.
  • sürekli metroda ya da taksi dolmuşta karşılaştığım adam. keanu reeves'in türkiye şubesi adeta. ( toplu taşıma kullanımı açısından)
  • acayip sağlam oyuncu. bölüm başı 50 60 bin alanlar iyi izlesin 3 5 bir şey kaparlar belki
  • çok yetenekli bir oyuncu. yay gibi kaşlar, inci dişler de bonus olmuş.
  • nerdeyse 30 yaşımdaki beni 16'ma döndürmüş yetenekli, etkileyici oyuncu. kendine hakim olmaya çalışan imkansıza aşık naif subayı daha iyi nasıl canlandırabilir insan, sahnelerinde eriyorum.

reziller rezili 21. bölüm sonrası burayı editlemeden geçemedim. bölümün tek güzel sahnesinin 2 oyuncusundan biriydi yine. o heyecanlı aşkı, gördüğünde kalbinin çarpıntısını da suratındaki şapşal gülümsemeyi de durduramama halini öyle güzel yansıtıyor ki, lise yıllarımda olsam odamı posterleriyle donatmıştım (şimdi de donatmak istiyorum lakin yaş ve medeni durum elvermez). umarım çok iyi yerlere gelir bu çocuk.
  • analar ve anneler'de eczacı kalfasını oynayan da oymuş meğer. gerçi o dizide oynayan, bir iki kişi hariç, hemen herkes okan yalabık'ın gölgesinde kaldı ama...

sadede gelelim; kendisinin gerçekten divane olduğundan şüphelenen hayli geniş bir kitle var. muhteşem yüzyıl kösem ekibinin en harika keşfi kendisi bence.
  • bu kadarı da fazla!

sırf kusursuz oynanmış bir ruh hastası rolü için gerçek hastayı çıkar, dizide oynat, üstünden para kazan... hem hasta haklarına hem insan haklarına aykırı.

en yakın zamanda gerekli makamlara şikayetimi ileteceğim(!)
hesabın var mı? giriş yap