şükela:  tümü | bugün
  • olm ben bırak borcu evde ailevi sorunu olan kızla bile ikinci defa görüşmüyorum, kız neden hayatını boka batırsın?

tamam aşık olmak bir salaklık halidir ama bu kadar da degil
  • cevap: hayır

not: erkekspor

dipnot: yaw kaldı ki düğün dernek vs onca tantanadan ve gereksiz bir çuval dolusu simli prosedür sonrası default olarak borçlu bir erkekle evlenmiş oluyorsunuz sevgili hanımlar...
  • başkasının borcunu ödemek dünyanın en sinir bozucu şeyi, kimle yediyse onla ödesin.
  • ooo aanket mi alırım bi dal

yok lan bi dal falan almam. sözlüğün formatını sevdiniz iyice forum havasına büründü.

tanım: bir soru
  • soruyu karsi tarafa sormak yerine adamin kendisine sormak gerekir ulan o kadar borcun varken evlenir misin diye
  • ben evlenirim.

o’na bi 200 bin tl’de ben takar ve sonra da arkama bakmadan toz olurum.

yazık. şimdi o adam var ya pamuk gibidir. sığınacak liman arıyordur, hemen yanına yanaşıp iki sohbet, muhabbet ve dert dinleme fasıllarından sonra o’na verilecek hafif güven ve borcunla değil, seninle ilgileniyorum yalanlarından sonra;

ilk ay söz
    ikinci ay nişan
    üçüncü ay düğün
    dördüncü ay da boşanma davasıyla beraber, toplamda 1 senelik tiyatro gösterisi neticesinde adamdan güzel bir bir tazminat ve nafaka koparabilirisiniz.

he bu arada; adamın borçlu olması nafaka ve tazminat ödemesine engel değil.

saygılar.
  • (bkz: donanımhaber)
  • peki ya seviyorsan ve yıllardır berabersen ve evlilik hazırlığı yaptığın aylarda birdenbire büyük bir borcun içine girerse?

diye sorduran durum.....
  • düşmanla evlenmiyorsun , aradaki gönül bağı ve şahısları karakterlerin önemi .
    dertlerde bir mutluluklarda bir.

(bkz: bekara kadın boşamak kolay)