• başkasının borcunu ödemek dünyanın en sinir bozucu şeyi, kimle yediyse onla ödesin.
  • borçlu bir erkekle evlenmek istemeyen erkekleri ortaya çıkaran soru...
  • düşmanla evlenmiyorsun , aradaki gönül bağı ve şahısları karakterlerin önemi .
    dertlerde bir mutluluklarda bir.

(bkz: bekara kadın boşamak kolay)
  • lan bizimki okumasın burayı, evlenirken hiç borcum yoktu şimdi 2 milyon borç var,boşanalım canım desem hiç düşünmez beni fona devreder :))
  • soruyu karsi tarafa sormak yerine adamin kendisine sormak gerekir ulan o kadar borcun varken evlenir misin diye
  • (bkz: iki yüz bin para mı ulan)
    yani evet para da, ödenemeyecek bir borç değil.
    bak demin de aklıma geldi, şimdi yine düşünüyorum. adamın birini seveceğim, her gün yüzünü görmek istediğim ilk insan o olsun isteyeceğim, o da beni sevecek, evleneceğiz, belki üreyeceğiz, bizim için değeri dünyadaki hiçbir servetle ölçülemeyecek bir evladımız olacak falan. belki her şey yolunda gidecek, belki birimiz hastalanacak, iyi olması için neyim var neyim yoksa onun için ortaya koyacağım, onun sağlığından, iyi olmasından başka hiçbir şeyin zerre kıymeti olmayacak benim için. ya da tam tersi ben hastalanacağım, aynısını o hissedecek falan.
    bilmiyorum, belki fazla safımdır ama bir insanı evlenecek kadar sevdiysem parasını pulunu düşünmek de ne bileyim biraz şey gibi sanki...
  • cevap: hayır

not: erkekspor

dipnot: yaw kaldı ki düğün dernek vs onca tantanadan ve gereksiz bir çuval dolusu simli prosedür sonrası default olarak borçlu bir erkekle evlenmiş oluyorsunuz sevgili hanımlar...
  • ooo aanket mi alırım bi dal

yok lan bi dal falan almam. sözlüğün formatını sevdiniz iyice forum havasına büründü.

tanım: bir soru
  • birlikte girilmiş bir borçsa elbette evlenilmelidir.

öte yandan, birlikte girdiğim bir borç olmasa dahi ben evlenirdim. evlenir ve halt ederdim yani. evlenmeyin. aklı olan yapmaz.

ben yapardım. çünkü aklım yok.

yapmayın.
  • gold digger turnosolu başlık.
hesabın var mı? giriş yap