şükela:  tümü | bugün
  • kan donduran görüntülerle verilen haberde, 5000 tl borcu için arkadaşı ile buluşan genç defalarca arkadaşını bıcaklayıp kaçıyor. bıcaklanan ölmüş.

ne diyeceğimi bilemiyorum içim acıyor. istanbul'un göbeğinde bu tür yamyamlıklar yaşanmasına mı üzüleyim, yoksa bunu kendi ülkesini savunması gereken yaşta birinin, kentin göbeğinde terör estirirken, bizim gençlerin bunların ülkesinde terörle mücadele etmeye çalışmasına mı. şaka gibi.

http://www.sozcu.com.tr/…rkadasini-oldurdu-2216020/

not: bazı arkadaşlar bizim ülkemizde olmuyor mu diyor. iyi ya ben de diyorum ki bizim vandalımız cahilimiz bize yetiyor. sayı çok olunca sistem kasıyor.
  • katil gayet rahat bir şekilde bıçaklıyor.
    sanki her zaman yaptığı bir şeymiş gibi.

madem bu kadar gözü dönmüş bu itlerin, neden benim askerim onlar için ölüyor lan!
    bu şerefsizi ülkesinde savaşın tam ortasına bırakacaksın.
    yesinler birbirlerini amk!

hiçbirine üzülmedim.
    varsın ırkçı desinler.

edit: bakıyorum tırt kesim üşüşmeye başlamış.
    boşuna özelden yazmayın tatlı şeyler prensip gereği özel mesajlara cevap vermiyorum. varsa bir küfürünüz buradan edin lütfen.
    hümanist olduğunuz kadar küstah olduğunuzu da görsün millet!
    kıçımın kenarları.

suriyeliler ölsün demiyorum. bizim tecavüzcümüz, dinli ahlaksızlarımız, ırz düşmanlarımız, hırsızlarımız, katillerimiz bize yeter diyorum.
    siz savaştan kaçtınız geldiniz buraya sığındınız amına kodumun itleri ağzınızın tadı ile oturun oturduğunuz yerde diyorum. ama kime diyorum nato mermer nato göt lobu.
  • ama onlar savaştan kaçmış mazlum insanlar. lütfen üzmeyelim onları.
    onlar bize tanrı misafiri falan filan.
  • türklerin asla cinayet işlemediğini düşünen yazarlara sahip olay.
  • soğukkanlılıkla adam bıçaklayıp öldüren, keleşle terörist de öldürür. alıp bunu gönderin öso safında savaşsın amk.
  • daha geçen gün 1000 tl için kıbrısta elemanın tekini döverek öldürdüler. katilin dini, ırkı, memleketi olmaz.
  • neden sınır dışı etmeyip cezaevine gönderiliyor ? sorulması gerek soru bu.
  • bunun ırkçılıkla bir alakası yok.

ülke zaten kendi pisliğiyle, boku püsürüyle uğraşırken yetmezmiş gibi bir de dışarıdan ithal etmeye başladık. itiraz noktası bu, kimsenin ırkı falan değil.
  • ama onlar da müslüman, yaşamaya hakkı var diyen hümanist müslüman her kim varsa allah belasını versin.

memleketi yaşanmaz hale getirdiniz ahlaksız din tüccarları.