şükela:  tümü | bugün
  • ulan bu nasıl bir muhabbet yarıldım gülmekten.

reis eğleniyor

daha uzun youtube videosu (bu videoda mevlüt çavuşoğlu ile de inceden geçiyor dalgasını)

"hayır hayır bor bor... boru boru..."

yahu bir zamanlar borla ilgili ne hikayeler anlatılırdı; gelinen nokta deterjan, dezenfektan...
  • ağlanacak halimize gülüyoruz.
    2 aya görürsün boruyu. beraber güleriz.
  • sayın cumhurbaşkanımızın en sevdiğim icraatlerinden biri. allah razı olsun bir de elimizi mahvetmesin ha diyince bizi ne kadar düşündüğünü bir kez daha anlamış oldum. pamuk gibi ellerimize zarar vermesin neticede.
  • kralım çoook corona çook corona ol inşallah..
  • içinde yine etil alkol olan bir dezenfektan’a bor eklenince ne işe yaradığı anlatılmamış üründür.

hayır bol bol bor var memlekette yapıştırın içine, kesin bir şeye yarar diye yapılmamıştır herhalde.
  • şimdi almanlar bizi nasıl kıskanmasın?
  • avrupayı bilmiyorum da afrika'nın bile bizi kıskanmadığından eminim.
    tanım: yerli ve milli dezenfektan. pürüzsüz anadolu cildini yıpratmaması kırmızı çizgimizdir.
  • ülke kırılıp dökülüyor, ortam kahvehane muhabbetinden hallice. kafalar tek bir şeye odaklanmış ‘’bunun reklamını yapmak lazım’’...

o an; biz var ya biz, bordan dezenfektan yaptık ampülü kafada yandı hemen. bakış açısı bu, hayat felsefesi bu çünkü.
    edit: şu twitter adresinden daha kolay izlenilebilir.
  • millet evime nasıl ekmek götürecem derdine düşmüş, yarınlarından ümitsiz, sayın hünkarımız gırgır şamata peşinde.

ne diyelim, muhabbetiniz bol olsun reisim!

tek bir dileğim var. umarım bir gün bize de boruyu nasıl döşedik ama haşmetlimiz demek nasip olur.