şükela:  tümü | bugün
  • az önce ilk fragmanını izlediğim garip film. öyle ki filmin afrin ile hiç bir alakasını göremedim. muhtemelen durumdan faydalanıp izleyici çekmek için sonradan eklenmiş. oyunculuklar ve görsel efektler efsane kötü. bazı yorumlara da baktım beğenmesi istenen kitle bile beğenmemiş, aceleci ve vasat olduğunu düşünmüşler. insanların milli ve manevi duygularını sömürerek bir iki milyon gişe yapıp zokayı kaldırmak isteyen başka bir güruh daha işte.
  • gündemden faydalanarak sağlam bir söğüşleme operasyonu çekmeye çalışan yapımcıları var anlaşılan. mesele basit: içeriğin önemi yok (bol bol goygoy ve hamaset), çekimler tamamlanmışsa da üç beş sahne daha eklersin repliklerinde afrin mafrin geçen, araya sıkıştırır sallarsın sinema salonlarına.

bize de hayırlı işler demek düşer.
  • içinde bir adet azog the defiler barındıran filmdir.helal olsun yönetmene lotr evrenine göz kırpmış.
  • milletin duygularından faydalanmaya çalışan fırsatçıların toplandığı prodüksiyondur. iphone x ve birkaç arkadaş ile daha güzeli çekilebilir.
  • afrin operasyonu başlayalı ne kadar oldu ki bu arada film çektiniz. az yavaş gelin hele bir savaş bitsin üzerine çekersin filmi. şu tür dizi ve filmleri izleyip gaza gelenler var. üzücü.
  • tam milletimizin filmidir. zira önemli olan ne yaptığın değil sömürmek için neyi kullandığındır. yine din, vatan, şehit, mehmetçik sömürüleri ile halkı sikme projesidir. maliyetlerinde bir takım devlet teşviklerinden faydalanılmış olması da gayet muhtemeldir.
  • şimdi birazdan burayı "ama amerikalılar yapınca ne güzel biz yapınca şöyle böyle" muhabbeti yapacak olan gencolar basacak.

bu ara golf ve beşiktaş başlıklarındaki tartışmalardan daha keyif veriyor militarist-antimilitarist tartışmaları.

not: dağ2spor
  • bu filmin tam adi firsattir. nasil 15 temmuz'hn pesine kurtlar vadisi film cekti ayni iste. maneviyata oynamaktir. hazir gundem sicakken, kultur bakanligindan da hatri sayilir bir para alinmis oldugunu dusunuyorum. ver propagandayi.
  • operasyon bitmeden film hazır hale getirilmiş. set, çekimler biteli de baya olmuş zaten. operasyon sonucunu da çekimler esnasında takip ederek mi senaryoyu revize ettiler acaba? gidişata göre yeni rota mı çizdiler. ya da iki farklı final mi çektiler garanti olsun diye.