şükela:  tümü | bugün
  • ing. çooooooook sıkılmış.
  • hbonun eylül 2009da baslayacak yeni komedi dizisi.
  • jason schwartzman ve ted danson ın başrollerinde oynadığı 20 ekim de başlayacak hbo dizisi.
  • fena başlamamış bir dizidir, en azından jeneriği ve ilk bölümün müzikleri çok iyiydi, sanırım başrolde jason schwartzman olduğundan bir wes anderson esintisi beklentisi ile izledim. beyaz şarap ve ot bağımlısı bir yazarın (schwarzman) tam da bunları bırakamadığı için sevgilisi tarafından terkedilmesiyle başlıyor dizi. "ilişkisini kurtaramadı ama belki de hala bir kahraman olabilir" cümlesinden yola çıkıyor dizi, bu demek oluyor ki her bölümde schwarzman'ın bir kahramanlık denemesini izleyeceğiz. yayımcısı yaşlı kurt bir keş, en yakın arkadaşı fazla duygusal ama kahramanlık çizgi romanları çizeri olunca ilginç bir karışım gibi duruyor. weeds'in boşluğunu doldurabilir diye düşünerek ikinci bölümünü merakla bekliyor olacağım. ha bi de ilk bölümde çok iyi bir craig's list reklamı yapmışlar tebrik ederim.
  • ilk bölümüyle yardırmış dizidir. ben güldüm valla. değişik bir konusu var. ama craig's list reklamının bokunu çıkarmışlar. gene de güzel. arthur frobisher da dizide, daha ne isterim.
  • farklı bir konusu olan, indie yapım havası veren yeni hbo dizisi. the hangover'dan hastası olduğumuz süper komedyen/oyuncu zach galifiniakis de kadroda, belirtmeden geçmeyelim.
  • jason schwartzman iyi komik tamam da, valla ben bu diziyi ted danson ve zach galifianakis için izlerim arkadaş. ilk bölüm itibariyle kahramanımız jonathan ames, tipik bir salak yahudi imajı çizdi, tıpkı chuck dizisindeki chuck gibi. orjinal bir karakter olduğu söylenemez, ama jason'ın oyunculuğuyla iyi işler çıkarabilecek gibi duruyor.

yazmadan edemeyeceğim, dedektiflik sahnelerinde* feci monk havası var.

monkingen.
  • jarmusch'lu bir üçüncü bölümle beni benden almış dizidir. jarmusch hayranlarını ihya etmiştir.
  • üçüncü bölümündeki roman polanski göndermesiyle şakalarımız günceldir mesajını vermiş komedi. müzikler ve çekimler de şahane olunca ortaya çıkan sonuç kesinlikle görülmeye değer.
  • efenim üçüncü bölümün jim jarmusch'undan sonra, dördüncü bölüm parker possey ile evlerimizi şenlendirmiştir, amerikan sinemasının indie ruhuna yakın durdukları için kutluyorum yaratıcılarını.