şükela:  tümü | bugün
  • milan rapaic'le olan aşkımızın meyvesi.
    babası gibi hajduk forması giyen 1997 doğumlu bu çocukla inter milan ilgileniyormuş şu sıralar.
    https://twitter.com/…tbol/status/534625001727877121
  • milan rapaic'in inter'e transfer olan oğlu.
  • artık fenerbahçe'nin topçusudur.
  • çeşitli rivayetlere göre babasıyla birlikte istanbul’da ev bakıyorlarmış.
  • instagram profiline gore uzun suredir istanbulda takiliyor hatta fenerbahce ile antremana bile cikmis.
  • rapaic'in oğlu olmaktan başka bir özelliği olmayan çocuk. futbolcu demiyorum çünkü futbolcu değil. 20 yaşına gelmesine rağmen 16-17 yaşındaki çocukların bile a takımlarda oynayabildiği hırvatistan'da henüz profesyonel seviyede maça çıkmamış. bi ara inter alt yapısında takılmış, sonra dönmüş hajduk'a altyapı, bar, disco, gece gezmeleri, istanbul seyahatleri, baba parası yemeler falan, tüm kariyeri bu.. arkadaş oğulcan engin'in hırvat şubesi sanırım. istanbul'da oturuma izni almak için kaportacıda iş bulamayacağına göre bizim alt yapıya yazdırmışlar. 1 sene rahat rahat nusret'e falan takılır, rapaic'in oğlu olarak piyasasını yapar. umarım bizim genius yönetim buna u21 takımında oynayan çocuklardan fazla maaş ödemeyecektir. babana hayrandım ama seni sevmedim süt oğlan.
  • imzaladığı söyleniyor. yeteneğine bir şey söyleyemem ama belirtildiği gibi oğulcan engin elektriği veriyor. bu modelden başarılı futbolcu pek çıkmıyor. umuyoruz tersi olur da bir türk kulübünün daha paraları fırlamaların elinde ziyan olmaz.
  • sadece tek maç oynasa,
    o maç galatasaray maçı olsa ve baba rapaiç gibi 30 metreden galatasaray’a döşese de yeter...
  • ocak ayı sonunda fenerbahçe ile 1,5 yıllık profesyonel sözleşme imzalamış olan jr. rapaic.

şu ana kadar u21 takımıyla çıktığı 2 maçta 3 gol atmış.

son oynanan gençlerbirliği maçının ikinci yarısını fbtv'den izlemiştim. son 10 dakikasını işim nedeniyle izleyememiştim. o benim izleyemediğim 10 dakikaya 2 gol sığdırmış. izlediğim yaklaşık 35 dakikada ise silik bir görüntü çizmişti.
  • bıyığın aşırı çirkin durduğu velet.

artist havaları ise benim nedense hoşuma gitti. tembel değilse aşırı özgüven işine yarar.