• alternative/elektronik müzik yapan yeni yetme abd'li bir şarkıcı. orjinal adı børns. spotify'da bi şekilde denk geldim 10.000 emerald pools ve electric love adlı parçaları gayet başarılı. zaten yavaş yavaş keşfedilince buralar hep entry dolar.

edit : alttaki entrylerde bahsi geçmiş, grup değil tek kişi imiş.
  • faded heart şarkısı pek bir güzel olan
  • dopamine isimli bir de uzunçalar çıkartmış. ben ilk dinlediğimle yeminlen kadın sandım kendisini. güzel fena değil.
  • electric love'ın akustik versiyonunu aşağıdaki linkten dinleyebileceğiniz grup. grup olduğundan pek emin değilim aslında, garrett borns isimli arkadaş tek başına da olabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=t4j9vdra0mo
  • mart ayında paylaştığı bir instagram postu ile yaşadığını sinyal vermiş sanatçı. yokluğunda müzik üretmeye devam ettiğini umuyorum ve yakında geleceğini umduğum işleri için çok heyecanlıyım, gizemli bir şekilde sonsuza dek piyasadan silinse çok üzülecektim
  • 2018’in sonundan beri kayboldu adam. hakkında cinsel istismar iddiaları vardı ki ateş olmayan yerden duman çıkmıyor bu tip durumlarda. müziğini dinlerken suçlu hissediyorum kendimi ama gerçekten süper şarkıları var.
  • 2017 kasım veya aralıktı sanırım, inanması güç ama 25 tl gibi komik bir fiyata bilet alıp zorlu'daki konserine gitmiştik. hakkında çıkan iddalar, uzun süredir sessizliğe gömülmüş olması vs gerçekten üzücü. umarım bir gün tekrardan müzik yapmaya başlar.
  • 5 yıl aradan sonra sessizliğini bozan müzisyen. 28 temmuz’da suddenly isimli bir tekli yayınlayacağını açıklayıp yıllar sonra gönderi paylaştı instagramda. hakkındaki iddialardan sonra piyasadan tamamen çekilmesine rağmen dinleyici kitlesi hiç azalma göstermeyip aksine artmıştı. bakalım merakla bekliyoruz.
  • geçtiğimiz sene hakkında çıkan taciz iddialarından sonra ortalıklardan kaybolan sanatçı. en son yunanistan konseri’nden bir kaç kare paylaşmış geçen sene eylül ayından, o vakitten beri sosyal medya hesabı aktif değil. hakkında hiçbir habere ulaşılamıyor. gerçekten çok ilginç bir durum.

blue madonna’dan sonra çok hızlı bir yükselişe geçmişti ve spotify’da 3 milyon üstü dinleyiciye sahip. insan üzülüyor gerçekten.

hakkındaki iddiaları özetleyecek olursak anlatılana göre bir hayranının duygularıyla oynamış ve güya hayranının, kendisine olan zaafını kullanarak onunla birlikte olmuş. sonra da iletişimi kesmiş kızla. sanırım kız bakireymiş.

bakın olayın özeti cidden bu. bunun üzerine #tecavüzcüborns diye kampanya başlattılar twitterda be. olayı tabiki bilemeyiz ama tamamen bir hayran saçması gibi gelmişti bana.

umarım geri döner.
  • garrett borns adlı abdli sarkicinin sahne adı. the emotion parçasını gözüme soktu spotify. kendisini tanimis oldum. cok iyi oldu.
hesabın var mı? giriş yap