şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: bordro)
 • bilkent üniversitesi kampüsüne sipariş araçlarının 15 gün süreyle girmesi yasaklanan restorant.

  nedeni de şu;
  kampüs içerisinde belli bir hız sınırı var ve aklı başında öğrenciler buna uyar. zaten aksi durumda kameralar ya da yetkililerce farkedilip kimliklerine kayıtlı olan plakalarına ceza ve ya uyarı verilir. biraz da bu ihtimalden korkan öğrenciler okul içinde kurallara uyar, yavaş gider yayaya yol verir vs.
  ama dışardan gelen araçlar genelde bu durumu kaale almaz. borrdo restorantın sipariş teslimini yapan biri de aslında gitmesi gereken hızda ilerleyen bir aracı önce selektörle taciz edip sonra da yolunu keserek tehdit etmiş. okul da buna tepki olarak böyle bir ihtar vermiş. az bile yapmış.
 • siparis verenleri piskin piskin kaziklamaya calisan bir kurulus. fiyatlari hem yuksek, hem de bir bucuk porsiyonu, birlik porsiyonluk kabina koyup 1.5 kat para istemesi... durum uyarilmasina ragmen yuzunuze gulunerek daha once sanki hic(!) siparis verilmemis urunu 1.5 mus gibi ucretini katlayarak piskince istemesi ve almasi... musterilerini keriz ve enayi olarak tanimlamasi... guvenirligini kaybetmis bir kurulus.
 • güzel yaptıkları tek şey somon steak olan yeme içme mekanı.
  ayrıca burayı okuyorlarsa lütfen taze ekmek yapma olayına geri dönsünler.