şükela:  tümü | bugün
  • borsa telegram grubu.
    https://t.me/borsateknikchat

şimdi hemen dolandırıcı, manipülasyoncu mantar gibi türeyen borsa telegram grupları diyenler olacaklardır.

şimdi hemen reklam yapan yazar olacağım ve bu reklam için ücret aldığımı düşünenleriniz de olacaktır.haklısınız ne diyeyim her yerde tavancı xxx hüstad yyy diye ipe sapa gelmez reklamlar ve bin türlü şebeklik dönüyor neyse önyargınıza takılma olayı bittiğine göre öncelikle buraya övmeye yermeye gelmedim bilesiniz. tanıtım yapmaya da gelmedim işime yarayan bir grubu paylaşmaya geldim.

neyse bu grubu diğer gruplardan ayıran en önemli özellik sohbete açık. girip oradaki insanlarla fikir alışverişinde bulunabileceğiniz, güncel haberlere falan vakıf olabileceğiniz sürekli aktif bir forum gibi. bu çok önemli.

yönetici arkadaşı tanımam, kendi adıma konuşursam analizlerimi kendim yaparım. açarım grafiği üzerinde çalışırım, tradingview de başka kim o hissede çalışmış onları incelerim. investinge gider foruma gider göz atarım
    ekşi borsa grubuna sorarım elinde olan var mı vs diye. sonra bahsi geçen gruba yazarım gruptan bazı dostlarla konuşuruz. grup yöneticisi sorduğum hisse için erinmez kendisi de bi analiz yapar fikir beyan eder al sat tut demeden. sonra hisseyi takip eder davranışları hoşuma giderse alırım.

yani şunu demek istiyorum twitterda orada burada falan kimsenin al sat tutuna bakmayın risk iştahınızı belirleyin açın grafik analizini öğrenin.
    sosyal medya bu konuda çok aldatıcı olabiliyor temiz kirlenmemiş forum, toplanma alanları gibi yerler yatırımcı için pozitif olabiliyor.
    bu sebeple bu grubun işinize yarayabileceğini düşünüyorum. aynı amaçlar ile bir çok kişiyi aynı yere toplayan bir grup. bi göz atmanızın faydası olabilir.

not: kimsenin al sat tut şu hisse roket şu hisse taban demesine bakmayın.