şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: #73021155)
 • bitcoin borsası
  site : https://borsabit.com/

  yazılım ekibini tanımam dolayısıyla biraz taraflı da olsa bilgi vereyim dedim. diğer borsaların alel acele piyasaya girip, gelen yoğun trafiği karşılaymama ve işlem yoğunluğu zirve yaptığında sunucularının göçmesi gibi durumları kullanıcılara yaşatmamak adına sağlam adımlarla yayın tarihini esnetme pahasına güzel bir proje ile çıktılar. umarım başarılı olurlar.

  reklamlar sona erdi.
 • şu an sadece tl ile bitcoin alınıp satılabilen bitcoin borsası .
  ayrıca hacim de 4 küsur çok düşük.
  bitcoin komisyon oranlarının yüksek hacimli türk borsalarından farkı yok.tek iyi yanı mobil uygulamaları mevcut ancak o da btcturkte var. yeniliklerle karşımıza çıkmazlarsa kalıcı olacaklarını düşünmüyorum.
 • bilindiği üzere piyasada bir çok bitcoin/altcoin yapılanması var ama en güvenilir, hızlı ve kullanışlı yapılanmalardan birisidir kanımca.
  içlerinde en önemlisi "güvenlik konusunda diğerlerinden farkı ne?" konusuna bakarsak sağlam veritabanı, çift aşamalı doğrulaması ve de 7/24 site üzerinden ulaşabileceğiniz canlı desteği ile size kuşkularınızı ardınızda bırakma garantisi veriyorlar.
  borsabit android- borsabit apple
  hızlı ve kullanışlı olması konusuna gelirsek de özgün veritabanı ile size hızı; mobil uygulamaları ve de sade site haritası sayesinde de kullanışlılığı önünüze seriyorlar.
  üstteki yazarın dediğinin aksine sadece tl ile işlem yapmıyorsunuz, ethereum da eklendi yakın zamanda.
  yeni olmalarına rağmen global borsalar gibi ethereum/bitcoin bazında işlem yapabiliyorsunuz
  -ki türkiyede eth/btc bazında işlem yapan başka bir yapılanma yok.

  üstelik daha 2 gün önce borsabit referans programı 'na başladılar. getirdiğiniz arkadaşınızın yaptığı alım/satım işlemlerinden alınan ücretin %50'si anında hesabınıza geçiyor.
  komisyon ücretlerine de şurdan bakılabilir.
  borsabit
 • güvenilirlik boyutunu fersah fersah aşmış, btcturk ve paribu varken böyle ref. almak için site reklamı veren götlerden uzak durun. iki üç ay evvel burdan ovis reklamı yaptılar. sitenin hacmi o kadar düşüktüki ripplelarımı piyasadan satmam haftalar sürdü. girenin haddi hesabı yoktu. bilmediğiniz yerlere depozit yapmayın, sonra ağlarsınız...

  ha bide güven konusunda btcturk ve paribuya vebitcoini de ekleyebiliriz.
 • komisyon ücretlerinde açısından diğerlerinden pek bi farkı yok ancak referans olana %50 komisyon vermesi kendine çekmiştir. reflink
 • inanma s*kecekler inanmaaaaaa.

  çiftlik bank

  tosuncuk

  çiftlik reyiz.

  t: bir sanal para birimidir.
 • buradaki eleştiriye istinaden : (bkz: #75709822)

  sözde güvenilirlik boyutunu fersah fersah aşmış, btcturk ve paribu gibi siteleri de gördük piyasa yükseldiğinde veya panik satışlar başladığında sistemi nasıl donduklarını... açın başlıkları, okuyun ekim kasım aralık aylarındaki entrileri, ne haltlar döndüğünü.

  hacim küçük diye aldığın ripple'lı bu borsada satamazsan çıkarırsın diğer borsaya aktarır satarsın. böyle saçma sebep mi olur?

  şişirilmiş hacimleri konusunda büyük şaibeler varken, hala ödenmeyen bitcoin goldlarım varken neyine güveneyim allasen.. paribuyu btctürkün sicili ortada; onları övüp yenilerini gömmenin anlamı yok. açıkladıkları hacime göre günlük gelirleri 50 bin liranın üzerinde. buna rağmen hala altcoin eklemede çok gerideler, daha yeni mobil uyuglamalarını çıkarıyorlar. serbest piyasa bu; eğer üzeirndeki yükü karşılamakta yavaş ve hantal kalıyorsan, gelir başkası yapar.

  ahan refim, tıklayın üye olun.

  imza. ref. almak için site reklamı veren göt
 • özellikle mobil uygulamaları ile diğerlerinin 2 adım önüne geçmiş borsadır. ilerde buralar çok değerlenir sizinde torununuz dedem zamanında 1 bitcoin alsaydı demeyin bitcoine yatırım yapın. ytd beni de gör
 • eft'mi hızlı şekilde hesaba geçirdiler. bitcoinimi aldım, sonra istediğim fiyattan satabildim ve paramı işbank hesabıma çekebildim. diğer platformlardan farklı kılan yanı bu işlemlerin oldukça hızlı gerçekleşmesi ve dolayısıyla oluşan güven hissi. canlı chat'le de hızlı şekilde yardımcı oluyorlar. tek problemi hacim sıkıntısı gibi... onu da aşarsa, ki aşacak gibi duruyor, oldukça başarılı bir bitcoin borsamız olacaktır. referanslı üyelik sistemleri de mevcut. üyelik için;
  ref'li üyelik:
  https://borsabit.com/?ref=123477
  ref'siz üyelik:
  https://borsabit.com/ :)

  tanım: bitcoin alım satımı için über güvenli ve hızlı internet sitesi.