şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: #73021155)
  • bitcoin borsası
    site : https://borsabit.com/

yazılım ekibini tanımam dolayısıyla biraz taraflı da olsa bilgi vereyim dedim. diğer borsaların alel acele piyasaya girip, gelen yoğun trafiği karşılaymama ve işlem yoğunluğu zirve yaptığında sunucularının göçmesi gibi durumları kullanıcılara yaşatmamak adına sağlam adımlarla yayın tarihini esnetme pahasına güzel bir proje ile çıktılar. umarım başarılı olurlar.

reklamlar sona erdi.
  • şu an sadece tl ile bitcoin alınıp satılabilen bitcoin borsası .
    ayrıca hacim de 4 küsur çok düşük.
    bitcoin komisyon oranlarının yüksek hacimli türk borsalarından farkı yok.tek iyi yanı mobil uygulamaları mevcut ancak o da btcturkte var. yeniliklerle karşımıza çıkmazlarsa kalıcı olacaklarını düşünmüyorum.
  • bilindiği üzere piyasada bir çok bitcoin/altcoin yapılanması var ama en güvenilir, hızlı ve kullanışlı yapılanmalardan birisidir kanımca.
    içlerinde en önemlisi "güvenlik konusunda diğerlerinden farkı ne?" konusuna bakarsak sağlam veritabanı, çift aşamalı doğrulaması ve de 7/24 site üzerinden ulaşabileceğiniz canlı desteği ile size kuşkularınızı ardınızda bırakma garantisi veriyorlar.
    borsabit android- borsabit apple
    hızlı ve kullanışlı olması konusuna gelirsek de özgün veritabanı ile size hızı; mobil uygulamaları ve de sade site haritası sayesinde de kullanışlılığı önünüze seriyorlar.
    üstteki yazarın dediğinin aksine sadece tl ile işlem yapmıyorsunuz, ethereum da eklendi yakın zamanda.
    yeni olmalarına rağmen global borsalar gibi ethereum/bitcoin bazında işlem yapabiliyorsunuz
    -ki türkiyede eth/btc bazında işlem yapan başka bir yapılanma yok.

üstelik daha 2 gün önce borsabit referans programı 'na başladılar. getirdiğiniz arkadaşınızın yaptığı alım/satım işlemlerinden alınan ücretin %50'si anında hesabınıza geçiyor.
    komisyon ücretlerine de şurdan bakılabilir.
    borsabit
  • türkiye’de sadece son 6 ay içerisinde benim bildiğim kadarı ile 4 adetten fazla bitcoin borsası ortaya çıktı. borsabit de bunlardan, özellikle bitcoin/ ethereum alım/satım üzerinde başarılılar.
  • güvenilirlik boyutunu fersah fersah aşmış, btcturk ve paribu varken böyle ref. almak için site reklamı veren götlerden uzak durun. iki üç ay evvel burdan ovis reklamı yaptılar. sitenin hacmi o kadar düşüktüki ripplelarımı piyasadan satmam haftalar sürdü. girenin haddi hesabı yoktu. bilmediğiniz yerlere depozit yapmayın, sonra ağlarsınız...

ha bide güven konusunda btcturk ve paribuya vebitcoini de ekleyebiliriz.
  • türkiyede eth/btc bazında işlem yapan tek borsa. 100 tl alt sınır var.
    kullanışlı mobil uygulaması ile borsayı anında takip edip al/sat yapılabilmekte. ben yine de ref'li link brakayım. isterseniz kullanırsınız istemez iseniz paşa gönülünüz bilir.borsabit
  • alt limiti düşük olduğu için denenebilir bitcoin borsası. referanslı üye sisteminde komisyon oranı fena değil. bence denenebilir. binance'de sayfalarca entry gördük ref'li üye entryleri veren, hoş kazancı oluyorsa allah bereket versin deriz. o nedenle ben bu linç edenleri hoş görüyor ve refli linkimi buraya koyuyorum. buyurun isteyen buradan üye olabilir.
  • komisyon ücretlerinde açısından diğerlerinden pek bi farkı yok ancak referans olana %50 komisyon vermesi kendine çekmiştir. reflink
  • 2 saat oldu hesabım onaylanmadı. onaysız hesabın limiti arttırılabilir. bitcoin çekme-yatırma işleminde limit olmaması ayrı güzel. bu arada ios uygulaması varmış indirdim deniyorum.