şükela:  tümü | bugün
1064 entry daha
 • mk, alette gatling gun var, fakat https://youtu.be/a2vghbtk3yk?t=404 lastik bile patlamıyor. hay sizin yapacağınız dizinin... bir de çok sadık çomar takipçi kitleleri oluşmuş. toz kondurmuyor at yaprakları :))

  dizidir.
 • ulan şu asalak çalışmayı kalkıp netflix te ki en kötü proje ile kıyaslayamam ,sivaslilar gibiymisiz ne varsa sivas'ta ...

  herkese şu homofobi ile korktuğunuz su günlerde queer eye * serisini tavsiye ederim. bu dangalak üstü vasat dünyayı kurtaran adamdan hallice işi izleyecegime açar adamların hayata nasıl insan kazandırdıklarını görürüm.

  tanım = dünyayı kurtaran adam yeni nesil.turkler mümkünse gelecek temalı iş yapmayı versin.cem yılmaz gora hariç hiç bir bilim kurgu deneyimi bize olmuyor babalar.
 • bu hız da saçmalamaya devam ederler ise izleyici kitlesi yok olacak bir projeye dönüşecekler, klişeleri mantık hatalarını azaltmak şöyle dursun özgün bir iş olmaktan çok uzağa doğru emin adımlar ile gidiyorlar, hadi bizi sallamıyorsunuz yurtdışından birileri izlese gülerek kapatırlar yapmayın, iddia varsa biraz daha özenmeniz lazım.

  arkadaş iki tim bir depoya gidiyor ve depo içinde var olan şey sürprizmiş gibi onunla mücadele veriyorlar, istihbarat keşif diye askeri terimler işler var yapın biraz kimse kanıksamaz, cenaze töreni herkes siyah giyinmiş falan, polis ölmüş neden saygı atışı yok soruyorum ?

  usa elemanı ile ingilizce falan karşılıklı geyik dönüyor bunlar kurtarmaz yapmayın, bildiğin cs 1.6 modunda takılacaklar az kaldı, olmadı call of duty gibi yapın, verilen emekler kıymetli tamam ama sene 2039 yazarak beklentiyi yükseltiyorsunuz farkınız olsun, yapılmışların genelini copy paste etmeyin.

  bazı yazar dostlar detay incelemiş katılmamak elde değil ancak aksiyon ve silah var ise farkınızı ortaya koyacaksınız, ya da bu tarz sahneleri içermeyen işler yapacaksınız, biraz daha kafa yormak lazım çok çiğ duruyor olan bitenler ve bunu fark yaratmak adına yapıyor iseniz batı da yapılanlar ciddi inceleyip ona göre fark yaratmanız lazım, tamam askeri ritüeller aşşağı yukarı aynı sayılır bakıldığında ancak bizim izleyici de tüm dünyayı izliyor haberiniz olsun, kolay gelsin.

  edit : üstüme alınmamakla birlikte bazı eleştiriler maksatı aşıyor ancak ben şahsen böyle işlere çok önem veren biriyim, yoksa banane ne yaparlarsa yapsınlar ama meseleyi devlet meselesi haline getirmeye gerek yok, çıtayı yüksek tutarsanız eleştirileri de göğüslemeyi bileceksiniz, dünya artık çok küçüldü star wars'dan buna çekilen bilim kurgu türevlerini izleyen bir nesil'e bu tarz işleri yaparken daha çok ince eleyip sık dokuyacaksınız benim çıkış noktam budur, alper çağlar'ın bütün işlerini izledim dağ ve dağ 2 çok güzeldi bizden hikayelerdi o yüzden buralara yazıyoruz, bazen izleyici gözünden bakmak lazım tamam bazı arkadaşlar kullanılan tekniklerin doğru şekilde oturduğunu çalıştığını söylemiş eyvallah onlar da olmasa zaten bu işleri yapmasınlar.
 • 2. bölümün son kısmını seyirciye hediye açılmıştır. hayranı oldum.

  ben de buradaki çiyanların ağlamasından sandım ki bu dizide bir kusur falan var. şu sahnenin 10'da 1'ini kimse yapamaz bu ülkede. ne bir açık kanal, ne netflix türkiye, göt sıkar bu seviyeye cüret etmek. 10 dakika boyunca aksiyon, düzgün cgi, şahane ses miksajı ve avrupa standartlarında özen.

  orjinal börü'yü izlemedim ama açık konuşayım, algıyı yanlış yönlendirmeye çalışan zavallılara acıdım, art niyetiniz ortaya çıktı artık. aşağılık kompleksinizden kurtulun artık, kıskanıp kudurup eleştirmekle değil, çabalamak ve başarmakla olur bu işler. sırf size inat bluya 1 sene üye oluyorum.

  edit: bir de "lastik vuramamış" demiş çemçük ağızlı. senin gibi düşük zekalılara görselle, ve diyalogla anlatmış "lidar hedeflemesi sorunlu diye proje terkedilmiş" diye. belli iq altı veletler alınmamalı ekşi'ye gerçekten kaliteyi iyice düşürdünüz
 • gorsel efektler konusunda eleştirilere katılmıyorum bence ilk denebilecek bir proje için gayet yeterli ancak o diyaloglar nedir abi gerçekten ögh geldi ya inanılmaz yapay hele kemal baskan bu kadar kasma reis kendini börü ve dağ 2'de de en kasinti sendin burda arşa çıkarmışsin
 • 2039 senesinde 1980 model traktörün olduğu dizidir. ayrıca o nasıl otonom tank amk hiçkimseye tek bir mermi bile atamıyor. valla saçma sapan bir dizi.
 • öncelikle küfürleşenlere zaten bişey denmez, ama dış mihrak geyiği yapanlara da allah akıl fikir versin.

  uzun yazınca okuyamıyorsunuz belli özetle:

  yönetmenimiz (bkz: dağ) (bkz: dağ 2) (bkz: börü) gibi çok başarılı ve kaliteli işleri yapan adam,
  bu kişi ayrıca (bkz: isaac asimov) ve (bkz: arthur c. clarke) hayranı ki böyle baba isimleri orijinal börü serisinde bile andı.
  üstüne bir de yönetmenlik kanadına (bkz: ahmet atalay) gibi isim katıldı.

  arkalarında bi amazon, hbo, netflix yok belki ama kendi imkanlarıyla da çekmiyorlar.

  yani biraz beklentimiz var, bu işi duyunca sizden çok daha fazla heyecanlanıp, merak ettik. hevesimiz kursağımızda kaldı, 1-2 laf da etmeyelim mi?

  vasat kişilerce, vasat insanlara yapılan vasat bi yapım olsa ne izlerim ne başlığına yazarım.

  misal diriliş miriliş işte dandik trt 1 dizileri.
  haa ama bak (bkz: akıncı) ya yazdım allahı var komediydi o da.

hesabın var mı? giriş yap