• mart 2018 de corlu bmw premium sellection dan 520 araç aldim 2016 model 16 bin km de idi. aracın tramer kaydı yoktu sadece tamponlarında hafif çizikler vardı onları da onardılar.araba gerçekten temiz di ancak 15 gün önce şoför tarafı cam açma tuşlarının biri koptu 2 gün sonra diğeri koptu açıkcası 2 senelik araçta böyle bir sorun garibime gitti ve servise götürdüm direk kullanıcı hatası dediler . ancak ben daha önce sıfır bmw de aldim böyle bir şey ile karşılaşmadım servis elemanı hiç oralı bile olmadı hatta şikayet var a yazın falan dedi . parca fiyatını sorduğum da 1200 artı işçilik dedi bu bir rezaletmidir evet bana göre rezalettir yıllarca dayanması düşünülen bir düğmenin araç üretiminden 2 sene geçmemiş olmasına rağmen ki ben 4 aydır kullanıyorum kırılması bana göre rezalettir.
    borusan dan ilk sıfır araba aldığımda da mühürsüz plakalı araç satmışlardı bende açıkcası bunu polis çevirmesi ile ögrendim daha sonra borusan i aradığımda kabul etmediler tabi ki . fakat aracı ilk aldığım gün borusan istinye nin bahçesinde fotoğraf da çekmistim allahtan plaka kabak gibi ortadaydı ve bunu ispatlamama rağmen yine üste çıkıp bir özür bile dilemediler bu yetmezmiş gibi orada konuştuğum yetkili isterseniz 100 tane mühür basarız gibi pişkin bir tavır takındı . ikinciye niye borusan a gittin dersen etrafımda bmw satan bir tek borusan var
  • bir daha bmw almamaya karar verdiğim seleksiyon. hiç premiyum değiller.
hesabın var mı? giriş yap