şükela:  tümü | bugün
 • avukat hatası dediğimiz durumlar, biz babamızın hayrına 25 milyonluk dosyayı açarken 30.000 tl kısmi dava yazıp açıyoruz.

  sonra yok efendim arzuhalci daha ucuz.

  al daha ucuz.
 • mevzu borusan olunca entry’yi okumadan rezalete 10/10 veresim geldi. okudum, evet rezalet puanım 10/10.

  edit: yazım düzeltme
 • tarcanlardan çok bilen samiye gösterilmesi gereken rezalettir. beyefendi hiçbir bayinin hasarlı araç satmayacağını sanıyordu. yıllarca borusan dahil sıfır araç lojistiğinde çalıştım ve her zaman aynı düşünceye sahibim; sıfır araç alınca da direkt ekspertize sokun, gerekirse alırken ayrı bir sözleşme de siz yapın. aklınız almaz olan şeyleri.
  biz bunları anlattık
 • ayni seyi peugeot 3008 sifir alan arkadas yasadi, resmen bagaji su aliyordu arabanin. neyse mahkeme hala devam iki yildir. ayni seyi abd' de yap, kan alirlar kamil.
 • arkadaşınız talep ederse sıfır aldığı paraya arabayı bana iade edebilir lütfen. 272 bin tl
  vermeye hazırım.borusan olarak üzgünüz zararınızı karşılamaya razıyız
 • sıfır araç alırken hep yaptığım bir şey var. başkaları gidiyor aracı için hediye paspas, boya koruma, cam filmi gibi jestler istiyor.

  ben ise resmi onaylı, kaşeli detaylı bir ekspertiz rica ediyorum. araçla birlikte o belgeyide alıp bayiden ayrılıyorum.
  daha önce ağzım yandığı için yapmıyorum bunu sadece yaşanan olaylara istinaden basit bir önlem olarak.

  bir defasında volkswagenden bir araç alırken ekspertiz yapıldı, aracı teslim almaya gittim. stok sahasında aracın tavanına kuş pislemiş, uzun süre kalmış herhalde ki, boya matlaşmış.

  raporda bu detaya yer vermişler, aslında hiç göze batmayacak bir şey ama, 15bin ve 30bin km bakımlarını ücretsiz hediye ettiler...
  araba alıyorsunuz bu boru değil ve bazen okyanus falan aşıp geliyor ülkemize. tır-roro gemisi- bir daha tır- stok sahası- çekici ile bayiye geliş falan yolda neler olabilir neler...

  bu noktada geçmiş olsun diyorum fakat kazanma ihtimaliniz zaten sıfır. bunun yerine bmw almanyaya yazın ve destek isteyin.

  gerçi arabanız ciddi prim yaptı ikinci elde. bu handikapı o şekilde kapatmış gibi düşünün kendinizi. çamurluk neticede bu.
 • boyalı tamponun vereceği değer kaybının 28 ay bekletilerek günümüz 2. el fiyat artışları ile telafi edildiği göz önüne alınınca her şerde bir hayır vardır sözünü hatırlatan durumdur.
  geriye sadece kullanıldığı dönemde boyalı çamurluklu araba kullanmış olan sürücü maduriyeti kalıyor.
  kim bilir arabayla geçerken “aa boyalı çamurluklu bmw ye biniyor” diye amma dalga geçmişlerdir ha.
  psikoloji bozukluğunu düşünemiyorum...
 • aq çamurluk boyansa ne boyanmasa ne hasarlı dediği arabada sanki takla atmış.
  böyle ölücü tiplere tav oluyorum arkadaş biri benim arabamı alacakken camurlukta boya var almam derse siktir git kardeşim derim direk.bu arada bu olayı kanıtlaman da imaknsız belki sen vurdun sanayide yaptırdın yok saterken başıma geldi napsın borsuna sıfır arabamı versin aq sana.beyni değiştirilmiş şanzımanı değiştilmiş olsa anlarım seni de çamurluk için yaptığın masrafa bak amk :d
 • senin arabayı çocuklar almış, çarpmış sonra sana söylemeden sanayide boyatmış dostum. arabayı alıp, 28 ay kapalı garajda saklarsan o çocukların da çalmaya hakkı var. tek suçlu sensin.
 • araba yatmış, değer kaybı olmuş diyenlerin 2. el piyasasından haberi yok galiba. arkadaş altına yatırım yapsa bu kadar kazanmazdı.