şükela:  tümü | bugün
  • sözlük hesabını fi tarihinde benden satın almıştır. hayrını görsündür.
  • olcay şahan tolga zengin ve necip uysal hayranı nadir bjkli.

müzede saklamalı bunları.

zaten biraz inceleseniz yazılarını ibrahim üzülmez futbola geri dönmeli ismail nasıl gider caner i kim aldı bu takıma en iyi hocamız samet ti......

yetmez demirören vb yazıları bulunmaktadır.

hayretle takip ediyorum.
  • bütün kibir, sinir ve gerizekalılığın temelinde veganlığı yatan yazar.
  • yeşilin yanınca bu sefer kim bana sövüyor dedin dimi?

bir yıldır tanıdığım, ancak son birkaç haftadır daha yakından tanıma fırsatına eriştiğim, sevecen, candan, hayvansever, yardımsever yazar arkadaşım.
  • gercekleri tum ciplakligiyla yazan comert kalemiyle kendini bilmezleri tokat manyagina ceviren bir halk kahramani
    (bkz: #70081328)
  • bilgisine ciddi manada çok saygı duyduğum ama ne yazık ki karakteri çok bozuk bir insan. durduk yere sataşması küfür etmesi çocuk gibi hareketlerde bulunmasıyla o derin teknik bilgisi aynı bünyede birleşince bir garip oluyor.

niye editledim editi: kendisini daha iyi tanıdığım için daha düzgün bir tanım girmek adına editledim.
  • belki hatun düşer umuduyla veganmış gibi görünmeye çalışan bir adet öz hakiki ergen meriç. ortamlarda veganım dersin kim bilecek panpa. bu arada vegan görünüyor diye boş bulunmayın, durup dururken ağzından kin ve lağım kusabilir. *

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • çomar magnet olmuştur.

biliyorsunuz insanlığa ve güzelliğe dair ne varsa çomarları rahatsız eder ve ona ağzından köpükler saçarak saldırırlar. aynı bu arkadaşa yaptıkları gibi.

örneğin yukarıda bir çomarlord var. kendini boğazlayarak otuzbir çekmekten aklını nasıl yitirdiyse, olur olmaz her şeyi kadınlara bağlıyor. adamın hayatı "kadınlara bir şekilde dokunmalıyım" kaygısıyla geçtiği için herkesi de kendi gibi sefil sanıyor. tabii bu normal olduğundan kızmıyoruz ne de olsa bilinci yok. bilinci olmayan bir canlıya kızılmaz.

velhasıl bos gezenin bos ustası güzel bir insandır. daha çok yazsındır.
  • "türkiye'den siktir olup gitmek" başlığında bir yandan ülkemizde karşılaştığı olumsuzluklardan dem vurup hasbelkader kapağı attığı isveç'ten vatana millete çemkirirken, diğer yandan duyuruda zorunlu askerlik sistemindeki herkesin malumu olan devrecilik/sıracılık gibi abuklukları savunabiliyor bu arkadaş. gerçekten enteresan.
  • öyle enteresan ki hasbelkader gittiği isveç'ten önce vatanına milletine yıllarca hizmet etmiştir. terör bölgelerinde görev almış, bu yukarıdaki antimilitarist balkon çocukları evinde analarının dizinin dibinde huzur içinde büyüsün diye diyarbakır'da, sur'da çatışmalara girmiştir, ankara'da götünün dibinde bombalar patlamıştır, 15 temmuz'da kafasının üstünde f16'lara 9mm beylik silahıyla ateş etmek durumunda kalmıştır.

en sonunda gına gelince de istifayı basıp, silahı masaya vurup siktir olup gitmiştir. çünkü eğitimi iyidir, kendini yetiştirmeyi başarmıştır, bir çok dili biliyordur, dünya vatandaşıdır.

gördüğünüz üzere bu ülkede sadece iktidar yalakaları değil, yukarıdaki gibi plaza çocuğu ekşi entelleri de eğitilemez, ekseriyetle çomardır. bilmediği, içine girmediği kişi ve kurumları kulaktan dolma beş para etmeyen bilgisiyle yermeye kalkar. askeriye kültürünü, toplu yaşam kaidelerini öğrenmemiştir, öğrenmek zorunda da değildir ama fikri vardır. çünkü cahil olmak böyledir, her şeyi bilirsin.

kaç senedir burdayım bu zamana kadar kendi nickimin altına entry girmedim, küfredenlere bile cevap vermedim ama gelip de duyuruda götü yiyip mesaj atmak yerine nick altından aklınca linç edecek bu zavallının da ağzının payını vermeden edemezdim. yemezler.

edit: bedelliye de karşıyım. üç kuruş verip benim yerime benim akranım fakir bir bebe ölsün demekten başka bir şey değil gözümde. devlet imkan vermiş, yasal hak tanımış, gidin verin parasını ses etmem.

ama gelip de ay beni orda sikmesinler diye öterseniz de ağzınızı yüzünüzü daha oraya gitmeden burda sikerler ayağınızı denk alın. zaten süt çocuğu olduğunuz her kelimenizden belli, şımarık şımarık yok saçımı kesmesem olmaz mı, yok ben şimdi uzun dönemlerle aynı koğuşta mı kalacağım, yok bana orda mobbing yaparlar mı derseniz ve bu kafayla giderseniz o 21 günde bir kulak arkanız kalır benden size söylemesi. paşa paşa gidin gelin çok artistlik yapmayın.