şükela:  tümü | bugün
 • sözlük hesabını satın almıştır, anladın sen onu...
  (bkz: kıps)
 • olcay şahan tolga zengin ve necip uysal hayranı nadir bjkli.

  müzede saklamalı bunları.

  zaten biraz inceleseniz yazılarını ibrahim üzülmez futbola geri dönmeli ismail nasıl gider caner i kim aldı bu takıma en iyi hocamız samet ti......

  yetmez demirören vb yazıları bulunmaktadır.

  hayretle takip ediyorum.
 • bütün kibir, sinir ve gerizekalılığın temelinde veganlığı yatan yazar.
 • yeşilin yanınca bu sefer kim bana sövüyor dedin dimi?

  bir yıldır tanıdığım, ancak son birkaç haftadır daha yakından tanıma fırsatına eriştiğim, sevecen, candan, hayvansever, yardımsever yazar arkadaşım.
 • gercekleri tum ciplakligiyla yazan comert kalemiyle kendini bilmezleri tokat manyagina ceviren bir halk kahramani
  (bkz: #70081328)
 • batı budalası olan tetikçi bir kalemşör ekşi sözlük yazarıdır.

  kendisi gibi düşünmeyen herkes haksız ve aptaldır. kendine yakıştırdığı lakabı olan "bos gezenin bos ustasi" kendi karakterini çok iyi yansıtmaktadır.

  entry'leri içerisinde genel olarak alakasız olayları ve insanları kendi zihniyetinin siyasi çıkarları doğrultusunda birbirine bağlamayı çok iyi becerdiğini zanneder ama sonuç alamaz çünkü saçma olaylardan saçma sonuçlar doğar. br yanlış'ı başka bir yanlış'a bağlamak hiç bir zaman kimseye doğru'yu elde ettirmez.

  entry'sini beğenmediği yada özel mesajlaşma yoluya yazıştığı diğer yazarlardan tarafından gerçekler sebebiyle haksızlığı yüzüne net olarak çarpıldığında tetikçilik özelliği devreye girer ve diğer yazarların nick altlarına "engelleyin", "okumayın", "zamanıma yazık oldu" şeklinde nefret kusar ve öfke nöbetlerine kapılarak kalemşörlük yapar.

  hiç bulaşılmaması gereken ve kendi çalıp kendi oynayan bir yazardır. tez zaman içinde çaylaklığa geri postalanmalıdır.
 • bilgisine ciddi manada çok saygı duyduğum ama ne yazık ki karakteri çok bozuk bir insan. durduk yere sataşması küfür etmesi çocuk gibi hareketlerde bulunmasıyla o derin teknik bilgisi aynı bünyede birleşince bir garip oluyor.

  niye editledim editi: kendisini daha iyi tanıdığım için daha düzgün bir tanım girmek adına editledim.
 • belki hatun düşer umuduyla veganmış gibi görünmeye çalışan bir adet öz hakiki ergen meriç. ortamlarda veganım dersin kim bilecek panpa. bu arada vegan görünüyor diye boş bulunmayın, durup dururken ağzından kin ve lağım kusabilir. *

  (bkz: engelle)
  (bkz: başlıklarını engelle)
 • porno izlemekten beyinlerindeki gri madde üretimi sekteye uğramış aklı evvel vegan düşmanlarının hışmına uğramış yazardır.

  birçok konuda kaliteli entryler girer.

  böyle bir ortamda veganlıkla ilgili inisiyatif alıp insanları bilgilendirme itkisi taktire şayan.