şükela:  tümü | bugün soru sor
  • her gün başıma gelen sinir bozucu olay.
    biz envai çeşit otoparklarda arac parkettigimiz zaman ince düşünürüz aman adamın aracına zarar vermeyelim kapı açılırken kapısına vurmayalım diye elimizi koyarız kendi kapımızı aralık bırakmaya çalışırız hastası vardır bebeği vardır olasılıkları aklımızda bulunur herzaman.

velhasıl şu olayı paylaşmak isterim..
    arkadaş otopark derdi olmayan bir yerde oturuyorum ormanlık alan bir sürü araç park edicek yer var balkonda sigara içiyorum bu sırada ısrarla yanıma silme yanaşmaya çalışan komşu bayanı izliyorum yanımda 2 araçlık yer var ısrarla yanıma silme yanaşmaya and içmiş komşu bayan sürücümüz ve akabinde arka kapının açılıp arka çamurluğumdan gelen kapıyı vurma sesi.sonrasında çamurlugumda oluşan nokta göçük..
    sikermisin sabaha mı bırakırsın..çatmak için aşağı indim ve anında arazi oldu..o gün bugündür 1 haftadan fazla oldu denk gelemiyorum.gelsem çok pis kalbini kırıcam..
    şu amk arabasının götünün dibine yanaşmayın amk kapıların açılma mesafesini hesap edin.kapıları öküz gibi açmayın.inşallah burayı okuyorsundur belki feyz alırsın bitches!
    edit:imla
  • temas varsa durum tabi ki degisir ama iki arabalik yere ortalayarak park edip kalabalik saatlerde bos park yeri aratan suruculere gore daha kabul edilebilir surucudur. feyz alsinlar tabii ama yine de cok acmasinlar arayi. goz var nizam var kapi acilinca nereye kadar gelir tahmin edemeyen varsa da aracini satip ehliyetini yaksin.
  • istanbul’da çok var bunlardan
  • boş pisuvar varken yanına gelen insanın kardeşi olması gerek.
  • sanırım bu benim. iki gün önce etine dolgun bir adam tarafından linç ediliyordum bu yüzden. arabaya binemiyorum dediğinde kilo ver o zaman dediğim için üzerime yürümüştü. ayıp ettim, söylemeseydim keşke.
  • babam bunu cok tavsiye ederdi ilk kullanmayi ogrenirken. park etmeyi ogren, her zaman bu firsati bulamazsin derdi. zor ogretmenin olunca emekli ama harbi ogreniyorsun
  • az önce dinlenme tesisinde bmw sürücüsünün otoparkta büssürü boş yer olmasına rağmen başka bir arabanın arkasına koyup yemeğe gitmesi. akabinde götüne araba park edilen sürücünün aptal bmw sürücüsünü araması. gerizekalı bmw sürücüsünün aracını çekmesi ve otoparkta başkaca yerler olmasına rağmen gidip başka bir aracın arkasına koyması ve yarım kalan yemeğine devam etmesi. ikinci götüne park edilen sürücünün bmw sürücüsünü araması. bmw sürücüsünün aracını çekmeye gitmesi.
    neyseki otobüs hareket saati geldi de bmw sürücüsünün aptallıklarını izlemeye devam etmek zorunda kalmayım. o kadar uzattıktan sonra tanım da yapalım.
    çiftlik banka yatırım yapanlardan daha salak sürücüdür.
  • geçen sene ibnenin birini pazar sabahı 7:00 de kapiciyla yatağından kaldırttım ( ekmek almaya gidecektim aslında , ibnelik olsun diye arabayı cektirttim ) , arabayı cektirttim. simdi herif bana 5 arabadan fazla yanaşmıyor .