şükela:  tümü | bugün
  • izmir'de genç işadamı ç.ç, anlaşmalı olarak boşandıktan 1,5 ay sonra eski eşi didem a'nın, kendisini evli oldukları tarihte aynı şirkette çalışan ve evli olan satın alma müdürü k.k. ile aldattığını öğrenince soluğu mahkemede aldı.

eski eşinin evli oldukları tarihte ortak bir arkadaşına gönderdiği whatsapp yazışmalarını ve otel odasında çekilmiş samimi fotoğraflarını, avukatı ergun bademci aracılığı ile izmir asliye mahkemesi'ne delil olarak sunan ç.ç, yasak aşk yaşadığını öne sürdüğü ikiliye 270 bin liralık tazminat davası açtı.
    haber
  • bunun kadın örneği bir sürü olurken aldatılan kişi erkek olunca dünyanın en sıradışı olayıymışçasına haber yapılması saçmadır.
  • kadini erkeği yoktur. şu pozitif ayrimciliktan o kadar gına geldiki artık. cahil kesimin tum mağduriyetini ceken kadınlar için yapilan her düzenleme özellikle okumuş ve gelir sahibi kesimde resmen fırtınalar estiriyor. bu devlet gücünü elinde tutmak kadınlara ben istediğimi yaparım havasını getiriyor. bu evlilik içinde de boşanma durumunda da böyle. kadin da yapsa adam da yapsa aldatma iğrenç birseydir. ödesinler cezalarını.
  • aldatılan erkek olduğu için çok da problem olmaz, hatta mahkeme niye dava açıyorsun diye adama ekstra ceza bile verebilir. çünkü kadınlar özellikle türkiye’de anneciklerinin karnından mağdur olarak doğar ve mağdur olarak ölürler.
  • satın alma müdürünün olaya profesyonel yaklaştığı vaka
  • --- spoiler ---
    "müvekkilim, davalının yüzüne tükürerek, 'bunu bana nasıl yaptın. hacı bir baba ve annenin kızı olduğundan dolayı sana güvenerek evlendim' demiş"
    --- spoiler ---
  • satın alma müdürü doğrudan temin yapmıştır.
  • hep diyorum toplumda ahlak anlamında bir çökme varsa bunun sorumlusu sadece erkek olamaz.
  • --- spoiler ---

bornova'da oturan müteahhit ç.ç. 8 yıl önce aynı üniversitede okurken tanıdığı didem a. ile 5 yıllık birlikteliğin ardından 2015 yılında evlendi.
    --- spoiler ---

evet madde düşkünü kadınlar, çok para, istediğin insanla yaşamak kadar huzur verici olmuyor bir süre sonra. 270 bin tl lik tazminat ile de sonuçlanabilir durumlara yol açıyor. umarım o arkadaş bu krizde davayı kazanır ve evliliğin boktan bir müessese olduğu bilincine varacak eylemlerde kullanır o parayı.
  • hacı babana anana bakarak sana güvendim demiş, eski eşine kızmış davacı adam. hacıysa ne güzel işte, 270 bin liranı çıkarır verirler. onlarda para vardır. buna üzülme. hatta bence sen aldatılmana maddi değer biçmiş bir adam olarak kendine üzül.