şükela:  tümü | bugün
  • dostu borç verirken, kadını ise boşanırken tanırsınız.
  • vaciptir, yapınız, yapmayı tavsiye ediniz. hele çoçuğu varsa vacip değil, farz-ı ayn'dır. kadın bunu kusurlu durumda (evlilik birliğini sarsma kusuru)yapamaz zaten. şu ana kadar şahsen gördüğüm durumlarda "istemem onun parasını" diyerek gurur yapanlar, sonrasında adamın evlilikteyken eşlerine bildirmediği birikimleri saçmasıyla kendilerine gelmektedirler.

yapmayanlar, sonrasında gururlarına saydırabilir, o da farz-ı kifaye olur.
  • kadın erkek eşittir saçmalığı kanun karşında her gün onaylanıyorken hala buna inananlar var. evlilik sözleşmesi yapmak saçmalıksa neden aynı kadın evlenmeden sevişmem diyor? kadın garantici olunca normal, erkek olunca anormal. siktiriniz efendim.
  • (bkz: yaran yanlış okumalar) (boşalırken nee lannn)
  • erkegini adam edip baskasina kaptirmayan kadinin en afilli tehdidir.
    -cigerini soker, cibildak ortalarda birakir, kicina tekmeyi basar yoksa necati.
    -yeni fanfinisiyle senin paralari citir citir ezer
    - sen yine geceler boyu yorganin altinda aglamaya devam edersin
    -aklini basina topla ozgurlugun gitmis bari parandan olma.
    -yol belli cek cileni usul usul necati.
  • abd 'de kasırgaların kadın isimleri ile nitelendirilmesinin temel nedeni boşanırken neredeyse her şeyi almalarıdır...

(bkz: gereksiz bilgiler ansiklopedisi)
  • afedersiniz ama donun içindekini yeterince almamak kaynaklı olabilir.
  • bazı kadınların yaptığıdır.

(bkz: mgtow)
    (bkz: the red pill)

şunları yazdık mı feminaziler (bir de onun yandaşları bazı betalar/meriçler) al gören boğa gibi saldırıyorlar. erkeğin uyanışı şu iki başlıkta gizlidir. aydınlanın.
  • benim de donumu almaya, elinde bayrak gibi sallamaya yeltenmiş bir kadının niyetiydi. dedim ki, "ulan necati! bir donun var kıymetli geride kalan, şunu kaptırma hiç olmazsa. bugün varoluş günüdür, göster kendini"

finish notu : alamadı.