şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
1837 entry daha
  • yüce odin herkese gerektiğinde tertemiz çirkeflik yapmadan ayrılacak onurlu eşler nasip etsin.amen !
  • üstteki yazar için (bkz: entry nick uyumu)dediğimdir.
  • hayatımda aldığım en doğru kararlardan biri..bunca zaman yok duzelirdi, yok cocuklardi diye bosuna beklemişim. neyse zararin neresinden dönülse kardir diyelim.
    ekleme : lutfen boşanma aşamasına gelmis olanlara aman dur, cocuklarin icin sabret, yuvanı dağıtma nasihatlerinde bulunmayin. zira bana yillarca ayni nasihatleri bulunanlar yüzünden hayatimin 7 senesini daha sabretlmekle heba ettigimi gördüm. o evin içinde neler yaşandığını sadece o kişiler bilir.
  • çiftlerin bunu yaparken başta (varsa) çocuklarına, daha sonra birbirlerlerine ve çevrelerine zarar vermeden, insan gibi yapması gerek. ama gelin görün ki herkesin ağzına sıçıyorlar, bir de üstüne sıvıyorlar. sağ olsunlar.
  • 40 yaşı geçmiş her evli çiftin zaman zaman aklından geçirdiği eylemdir.
  • hazirana kadar resmen yapılamayacak eylem. malum adliyelere corona tatili.
  • ahmet ağaoğlu haklı çıktı tff'nu mutlu musun?
  • evlilik, boşanmak, insanların çirkeflesmesi, kendine anne diyen birinin başkalarını dinleyip çocuğunum bile geleceğini umursamaması falan bir sürü şey diyebilirim de daha ilk davası bile görülmeden bir insanın maaş hesabına ihtiyati tedbir konulması sanırım çirkinliklikteki en üst seviyedir. mahkemelerin kapalı olduğu bir dönemde elim kolum bağlı hesabımda 0 tl ile ne yapacağımı düşünüyorum. hadi beni siktir et, beni çocuğum için bile para gonderemiyecegim bir pozisyona sokan kafası çalışmayan eski eş bu kararı aldırdığı için mutlu mudur acaba?

yasal açıdan maaş hesabına bloke konulmasıyla ilgili görüşü olanlar yesillendirirse memnun olurum.
  • 40 yaşı geçmiş her evli çiftin zaman zaman aklından geçirmediği eylemdir. herkes sizin gibi mutsuz ve (evliliğinde) başarısız değil.
  • acik kalp ameliyati gecirip tum duygulari, hisleri, dusunceleri degisen adam size asiksa da olmuyor. bitmesi gerekiyor cunku kalp ameliyati basarili olup hastayi yasatsa da duygularini olduruyor kimyasini degistiriyor.
1 entry daha